MALINOVSKÁ, Lenka, Emilie LAMEIGNERE, Annabelle VARROT, Edward P. MITCHELL, Anne IMBERTY a Michaela WIMMEROVÁ. Lectin-like homologues of PA-IIL in Burkholderia cenocepacia. In Summer course Glycoscienses-10th European Training Course on Carbohydrates. Wageningen: Wageningen Academic Publishers, 2008, s. 47-47.
Originální název Lectin-like homologues of PA-IIL in Burkholderia cenocepacia
Název česky Homology lektinu PA-IIL v Burkholderia cenocepacia
Autoři MALINOVSKÁ, Lenka, Emilie LAMEIGNERE, Annabelle VARROT, Edward P. MITCHELL, Anne IMBERTY a Michaela WIMMEROVÁ.
Vydání Wageningen, Summer course Glycoscienses-10th European Training Course on Carbohydrates, od s. 47-47, 1 s. 2008.
Nakladatel Wageningen Academic Publishers
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Stať ve sborníku
Obor 10600 1.6 Biological sciences
Stát vydavatele Nizozemské království
Organizační jednotka Přírodovědecká fakulta
Klíčová slova anglicky Lectin; Burkholderia cenocepacia;BclA;BclD
Štítky BclA, BclD, Burkholderia cenocepacia, lectin
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnila: Mgr. Lenka Malinovská, Ph.D., učo 63581. Změněno: 26. 8. 2008 12:48.
Characterization of structure and binding properties of lectin BclA from opportunistic bacterium Burkholderia and comparison with its homolog BclD.
Anotace česky
Charakteristika struktury a vazebných vlastností lektinu BclA z podmíněně patogenní bakterie Burkholderia cenocepacia a srovnání s jeho homologem BclD.
Návaznosti
GA303/06/0570, projekt VaVNázev: Strukturně-funkční studie lektinů a adhezinů patogenních mikroorganismů
Investor: Grantová agentura ČR, Strukturně-funkční studie lektinů a adhezinů patogenních mikroorganismů
MSM0021622413, záměrNázev: Proteiny v metabolismu a při interakci organismů s prostředím