NEKUDA, Jaroslav a Jiří POLÁČEK. Ohlášené knihy Ekonomicko-správní fakulty MU – malý trik na zefektivnění nákupu knih. Ikaros [online]. Praha, 2008, Roč. 12, č. 10. ISSN 1212-5075.
Originální název Ohlášené knihy Ekonomicko-správní fakulty MU – malý trik na zefektivnění nákupu knih
Název anglicky Announced Books at the Faculty of Economics and Administration MU – a little “trick” to make book acquisition more efficient
Autoři NEKUDA, Jaroslav a Jiří POLÁČEK.
Vydání Ikaros [online], Praha, 2008, 1212-5075.
Typ výsledku Článek v odborném periodiku
WWW URL
Organizační jednotka Ekonomicko-správní fakulta
Změnil Změnil: PhDr. Jaroslav Nekuda, učo 2345. Změněno: 22. 2. 2013 09:00.
Článek představuje způsob informování učitelů ESF MU o nově vydávaných vědeckých knihách a jejich zapojení do rozhodování o nákupu nových knih do knihovny.
Anotace anglicky
The article focuses on ways how teachers of FEA MU could be regularly and efficiently informed about newly published scientific books. The project makes the book acquisition process more customer-oriented.
VytisknoutZobrazeno: 26. 4. 2024 09:27