BRANDEJS, Michal, Miroslav KŘIPAČ, Martin STANČÍK, Jitka BRANDEJSOVÁ a Jan KASPRZAK. Národní registr vysokoškolských kvalifikačních prací. 2008.
Další formáty:   BibTeX LaTeX RIS
Základní údaje
Originální název Národní registr vysokoškolských kvalifikačních prací
Název anglicky National Registry of Theses
Autoři BRANDEJS, Michal (203 Česká republika, garant), Miroslav KŘIPAČ (703 Slovensko), Martin STANČÍK (703 Slovensko), Jitka BRANDEJSOVÁ (203 Česká republika) a Jan KASPRZAK (203 Česká republika).
Vydání 2008.
Další údaje
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Software
Obor 10201 Computer sciences, information science, bioinformatics
Stát vydavatele Česká republika
Utajení není předmětem státního či obchodního tajemství
WWW URL
Kód RIV RIV/00216224:14330/08:00035672
Organizační jednotka Fakulta informatiky
Klíčová slova česky National Registry of Theses; plagiarism tracing; theses
Klíčová slova anglicky národní registr VŠKP; odhalování plagiátů; theses
Technické parametry Systém pro odhalování plagiátů mezi závěrečnými pracemi
Štítky IS, národní registr VŠKP, odhalování plagiátů, Plagiarism, theses
Změnil Změnil: Mgr. Ľuboš Lunter, učo 143320. Změněno: 31. 3. 2010 11:35.
Anotace
Theses.cz je systém pro odhalování plagiátů mezi závěrečnými pracemi a je vyvíjen a provozován Masarykovou univerzitou. Slouží vysokým školám a univerzitám (nejen v ČR) jako národní registr závěrečných prací (informací o pracích - název, autor, ...) a jako úložiště prací pro vyhledávní plagiátů. Systém umožňuje zástupcům zapojených škol vkládat práce a vyhledávat mezi nimi plagiáty. Veřejnosti jsou zpřístupňovány záznamy o práci, příp. plné texty (dle rozhodnutí školy), a vyhledávání mezi nimi. Systém nabízí další služby, funkce a aplikace a bude rozvíjen dle potřeby.
Anotace anglicky
Theses.cz is a system used to search for traces of plagiarism in theses. It represents a nationwide (and not only that) registry of theses and all the information related to these (their names, names of their authors, etc.). The system allows the representatives of the schools participating in the project to upload their students' theses into it and search these for instances of plagiarism. Theses.cz is being developed and administered by Masaryk University. The general public can access individual registry records of theses, or even their full texts (depends on the school), and search these for information. The system, which is going to be developed to address the newly arising needs even in the future, also offers other registry-related services, tools and applications.
Návaznosti
LA 168, projekt VaVNázev: Účast ČR ve výzkumném sdružení ERCIM
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Účast ČR ve výzkumném sdružení ERCIM
VytisknoutZobrazeno: 23. 5. 2024 02:42