hlavní organizátoři: Vláda ČR, Partnerství o.p.s., MU, hlavní organizátoři: Vláda ČR, Partnerství o.p.s., MU, hlavní organizátoři: Vláda ČR, Partnerství o.p.s., MU a hlavní organizátoři: Vláda ČR, Partnerství o.p.s., MU. Europe of engaged citizens – resources and sustainability. 2009.
Originální název Europe of engaged citizens – resources and sustainability
Název česky Evropa angažovaných občanů - zdroje a udržitelnost
Autoři hlavní organizátoři: Vláda ČR, Partnerství o.p.s., MU, hlavní organizátoři: Vláda ČR, Partnerství o.p.s., MU, hlavní organizátoři: Vláda ČR, Partnerství o.p.s., MU a hlavní organizátoři: Vláda ČR, Partnerství o.p.s., MU.
Vydání 2009.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Uspořádání konference
Obor 50500 5.5 Law
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Organizační jednotka Právnická fakulta
Klíčová slova česky občanská společnost - neziskové organizace - zdroje a udržitelnost
Klíčová slova anglicky civil society - nonprofit organizations - resources and sustainbility
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnila: prof. JUDr. Kateřina Ronovská, Ph.D., učo 15006. Změněno: 11. 11. 2009 14:38.
The international conferece was organized to use the opportunity of the Czech Presidency of the EU to introduce the most successful tools already proven in the EU countries as strategic sources for sustainable financing of the nonprofit sector with its complementary role in the development of Europes democracy; to compare the advantages and feasibility of the major tools in the broader context of the EU and state recommendations to the European Commission on this field. This conference was part of the 90th anniversary of Masaryk University in Brno.
Anotace česky
Cílem této mezinárodní konference bylo představit u příležitosti českého předsednictví nejúspěšnější nástroje; které se v zemích EU osvědčily pro zajištění dlouhodobé strategické podpory neziskového sektoru, srovnat výhody a proveditelnost osvědčených mechanismů v širším měřítku EU; a formulovat doporučení Evropské komisi na tomto poli.Konference byla součástí oslav 90. výročí založení Masarykovy univerzity v Brně.
VytisknoutZobrazeno: 25. 4. 2024 22:57