HAVELKOVÁ, Marie, Jarmila KELNAROVÁ, Alice PROKOPOVÁ a Jitka REISSMANNOVÁ. Zjišťování znalostí a dovedností u studentů PdF MU v oblasti první pomoci. 2009.
Originální název Zjišťování znalostí a dovedností u studentů PdF MU v oblasti první pomoci
Název česky Zjišťování znalostí a dovedností u studentů PdF MU v oblasti první pomoci
Název anglicky Testing of knowledge and abilities at first aid issues at students of Faculty of Education
Autoři HAVELKOVÁ, Marie, Jarmila KELNAROVÁ, Alice PROKOPOVÁ a Jitka REISSMANNOVÁ.
Vydání 2009.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Prezentace na konferencích
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky první pomoc; kompetence; příprava studentů učitelství
Klíčová slova anglicky first aid; competence
Změnil Změnila: RNDr. Mgr. Alice Prokopová, Ph.D., učo 1247. Změněno: 15. 3. 2012 08:04.
Příspěvek je zaměřen na zjišťování kompentence budoucích učitelů v oblasti poskytování první pomoci. Předkládá výsledky sondy do znalostí první pomoci u studentů PdF MU.
Anotace anglicky
The contribution is focused on the issue of increasing the ability of teachers in the field of first aid. It presents the results of the probe into knowledge of students of Faculty of Educatoin.
Návaznosti
MSM0021622421, záměrNázev: Škola a zdraví pro 21. století
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Škola a zdraví pro 21. století
VytisknoutZobrazeno: 26. 4. 2024 22:24