BARTOŇOVÁ, Miroslava a Jarmila PIPEKOVÁ. Manuál pro pedagogickou praxi : teorie a praxe. 1. vyd. Brno: Masarykova univerzita, 2011. 141 s. ISBN 9788021054974.
Další formáty:   BibTeX LaTeX RIS
Základní údaje
Originální název Manuál pro pedagogickou praxi : teorie a praxe
Název anglicky Manual for pedagogical experience
Autoři BARTOŇOVÁ, Miroslava a Jarmila PIPEKOVÁ.
Vydání 1. vyd. Brno, 141 s. 2011.
Nakladatel Masarykova univerzita
Další údaje
Typ výsledku Odborná kniha
Utajení není předmětem státního či obchodního tajemství
Organizační jednotka Mezinárodní politologický ústav
ISBN 9788021054974
Klíčová slova česky student, pedagogická praxe, praktická příprava, profesní kompetence, teoretické pedagogické disciplíny, prezenční studium, kombinované studium, bakalářské studium, navazující magisterské studium
Štítky Munipress
Změnil Záznam byl importován z knihovního systému. Změněno: 21. 6. 2021 06:04.
Anotace
Tento manuál pro pedagogickou praxi podává výklad k pojetí, organizaci a realizaci pedagogických praxí na Katedře speciální pedagogiky Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity. Jedná se o praktickou příručku určenou studentům oboru Speciální pedagogika a učitelům na školách, kde praxe těchto studentů probíhají. Manuál je členěn na obecnou a teoretickou část.
Anotace anglicky
This manual for pedagogical experience is giving interpretation, organization and realizationof the pedagogical experiences in the department of Special Education on Masaryk University. It is a practical manual for students with the specialization in Special Education and for teachers who are providing the internships for those students. This manual is divided into general and practical part.
VytisknoutZobrazeno: 20. 9. 2021 13:13