MIKULÁŠOVÁ, Aneta, Jan SMETANA, Petr KUGLÍK, Romana ZAORALOVÁ, Henrieta GREŠLIKOVÁ, Renata KUPSKÁ, Pavel NĚMEC, Jana BARTOŇOVÁ, Mária KLINCOVÁ a Roman HÁJEK. First experience with whole genome amplification for aCGH investigation of chromosomal abnormalities in MGUS patients. In 6th Myeloma workshop: Modern technologies in research of monoclona gammopathies. ISBN 978-80-210-5589-6. 2011.
Originální název First experience with whole genome amplification for aCGH investigation of chromosomal abnormalities in MGUS patients
Autoři MIKULÁŠOVÁ, Aneta, Jan SMETANA, Petr KUGLÍK, Romana ZAORALOVÁ, Henrieta GREŠLIKOVÁ, Renata KUPSKÁ, Pavel NĚMEC, Jana BARTOŇOVÁ, Mária KLINCOVÁ a Roman HÁJEK.
Vydání 6th Myeloma workshop: Modern technologies in research of monoclona gammopathies, 2011.
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 30200 3.2 Clinical medicine
Organizační jednotka Lékařská fakulta
ISBN 978-80-210-5589-6
Klíčová slova anglicky monoclonal gammopathy; aCGH
Změnil Změnila: Mgr. Anna Potáčová, Ph.D., učo 44190. Změněno: 13. 10. 2011 16:11.
Our preliminary experience with optimization of whole genome amplification and array-CGH performed from small number of BMPCs in MGUS patients is presented.
Návaznosti
LC06027, projekt VaVNázev: Univerzitní výzkumné centrum - Česká myelomová skupina (Akronym: LC MGUS)
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Univerzitní výzkumné centrum - Česká myelomová skupina (URC - CMG)
MSM0021622415, záměrNázev: Molekulární podstata buněčných a tkáňových regulací
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Molekulární podstata buněčných a tkáňových regulací
MSM0021622434, záměrNázev: Od klasických prognostických markerů ke klinicky aplikovatelným farmakogenomickým a farmakoproteomickým projektům u mnohočetného myelomu a monoklonálních gamapatií
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Od klasických prognostických markerů ke klinicky aplikovatelným farmakogenomickým a farmakoproteomickým projektům u mnohočetného myelomu a monoklonálních gamapatií
NS10406, projekt VaVNázev: Vytvoření prognostického panelu u pacientů s monoklonální gamapatií nejasného významu s cílem zabránění transformace v maligní onemocnění.
Investor: Ministerstvo zdravotnictví ČR, Vytvoření prognostického panelu u pacientů s monoklonální gamapatií nejasného významu s cílem zabránění transformace v maligní onemocnění
NS10408, projekt VaVNázev: Fenotypový profil B lymfocytů a plazmatických buněk a jeho souvislost s maligní transformací u monoklonálních gamapatií
VytisknoutZobrazeno: 28. 3. 2024 11:59