VLČKOVÁ, Kateřina, Petr NOVOTNÝ, Tomáš JANÍK, Petr NAJVAR, Michaela SPURNÁ, Petr KNECHT, Veronika NAJVAROVÁ a Michaela ZEDNÍKOVÁ. Metodologický seminář při konferenci České asociace pedagogického výzkumu. 2011.
Originální název Metodologický seminář při konferenci České asociace pedagogického výzkumu
Název anglicky Methodological Seminar - Conference of the Czech Association of Educational Research
Autoři VLČKOVÁ, Kateřina (203 Česká republika, garant), Petr NOVOTNÝ (203 Česká republika, domácí), Tomáš JANÍK (203 Česká republika, domácí), Petr NAJVAR (203 Česká republika, domácí), Michaela SPURNÁ (203 Česká republika, domácí), Petr KNECHT (203 Česká republika, domácí), Veronika NAJVAROVÁ (203 Česká republika, domácí) a Michaela ZEDNÍKOVÁ (203 Česká republika, domácí).
Vydání 2011.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Uspořádání workshopu
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
WWW Metodologický seminář při konferenci ČAPV v Brně 2011
Kód RIV RIV/00216224:14410/11:00055704
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky metodologický seminář; metody výzkumu; pedagogický výzkum
Klíčová slova anglicky methodological seminar; research methods; educational research
Změnil Změnila: Mgr. Veronika Najvarová, Ph.D., učo 14647. Změněno: 1. 3. 2012 09:46.
Metodologický seminář byl určen pro studenty magisterských a doktorských studijních programů i další zájemce z řad odborné veřejnosti. Významným zahraničním hostem metodologického semináře byl profesor Bergman z Univerzity v Basileji, jehož workshop probíhal v angličtině. Druhý den proběhly paralelně vždy tři workshopy, ze kterých si zájemci vybírali jeden.
Anotace anglicky
Methodological seminar consisted of 7 workshops and was designed for doctoral students and other interested academics. Main part of the seminar was the first methodological workshop on mixed methods design (prof. Max Bergman from Basel). The following workshops were designed by known Czech researchers.
VytisknoutZobrazeno: 26. 4. 2024 04:21