CVT FI

Novinky, zajímavosti a změny v provozu počítačů, počítačové sítě, prezentační a další techniky na FI MU. Další informace jsou dostupné v Technických informacích na webu fakulty.

Pro hlášení problémů prosím kontaktujte příslušnou sekci CVT FI.

Informace o aktuálních problémech naleznete na stránce o výpadcích.

Vlastníci blogu: FI:unix@fi, FI:CVT FI
Vlastníci blogu: FI:unix@fi, FI:CVT FI
Právo číst: kdokoliv v Internetu
Právo komentovat: kdokoliv přihlášený v ISu

Upgrade fakultního PHP na Aise

Zajímavé | 2 | 2
Mgr. Jiří Novosad (CVT FI MU), učo 99288
web
Na Aise chystáme přechod na nejnovější verzi PHP. Pokud na svých osobních stránkách nebo na vámi spravovaných stránkách laboratoří používáte PHP, věnujte tomuto článku zvláštní pozornost.

celý příspěvek

Stratus.FI v nové konfiguraci

Zajímavé | 5 | 5
RNDr. Jan Kasprzak, Ph.D. (CVT FI MU), učo 1885
unix
Fakultní cloud Stratus.FI v těchto dnech slaví dva roky své existence. Jak jsme již avizovali, pořídili jsme koncem minulého roku nové uzly pro tento cloudový systém a letos jsme je uvedli do ostrého provozu. Při této příležitosti jsme provedli další hardwarové a softwarové změny fakultního cloudu, které chceme v tomto příspěvku představit.

celý příspěvek