Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
This blog is written by
PhotographsFI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Blog owners: FI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Right to read: anyone on the Internet, a specific group of users: FI:CVT FI
Right to post comments: a specific group of users: FI:CVT FI
1. 9.
2014

Vyhledávat místnosti lze podle nového kritéria

  • RSS
Not rated yet.
Novinky

Vývojový tým Informačního systému MU (IS MU) rozšířil možnosti vyhledávání volných místností. Nově lze vyhledávat také podle minimálního časového intervalu, na který uživatel potřebuje místnost rezervovat.

Aplikace pro vyhledávání volné místnosti umožňuje vyhledat místnost ve zvoleném časovém intervalu a dle zvolených kritérií (budova, kapacita apod.). Pokud tedy uživatel potřebuje najít místnost v určitém dni a hodině, stačí zadat časový interval a vybrat vhodnou místnost. Novinkou je možnost zadat počet minut, po které má být místnost volná. Uživatel tak může zvolit i vícedenní časový interval a následně si vybrat ze všech místností, které jsou volné alespoň po zvolenou dobu (zadanou v minutách).

Obr. 1: Nová možnost vyhledávání volných místností.

Aplikaci je dostupná přes Osobní administrativa -> Rozvrh -> Vyhledávání volné místnosti.

Učitelé pak mohou postupovat i přes Osobní administrativa -> Záznamník učitele -> Zkoušení .. Vyhledávání volné místnosti.

O aplikaci jsme vás dříve informovali v novince Vyhledávání volné místnosti v daném časovém intervalu.

Not read yet0 commentspermalink
« Změna chování atributu usnadní vypsání předmětu (1. 9. 2014 10:03) | Agenda Životopisy se představuje v nové podobě » (1. 9. 2014 10:07)

No comments have been posted yet.