E-výpisy doplněny o potvrzení o přiznaných stipendiích

Zajímavé | 1 | 1
Novinky

Studentský život nebývá z hlediska financí jednoduchý a někdy se hodí získat potvrzení příjmu, kterého student při studiu dosáhl. Zatímco v práci je jím výplatní lístek, na univerzitě je to potvrzení o přiznaném stipendiu. Tato potvrzení až doposud tiskli a podepisovali studijní referenti a referentky.

Vývojový tým Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU) doplnil v letošním roce agendu E-výpisy o možnost vystavení potvrzení o přiznání stipendia, studenti si tak nyní mohou vygenerovat potvrzení sami, a to stejnou cestou, kterou si generují potvrzení o studiu, výpis známek nebo sylaby absolvovaných předmětů. Vygenerované potvrzení se poté elektronicky zapečetí a student jej může předat elektronickou cestou příslušnému úřadu nebo organizaci.

Obr. 1: Aplikace pro vystavení potvrzení o přiznání stipendia

Potvrzení si mohou studenti stáhnout v autentizované části IS MU → Student → Během studia → dlaždice E-výpisy → záložka Stipendia.

O aplikaci E-výpisy jsme již dříve informovali v novinkách Konec listinným výpisům známek ze studia a sylabů absolvovaných předmětů.

« Změna designu pokročilého vyhledávání publikací (1. 2. 2022 08:42) | Zabezpečení přístupu díky Jinému primárnímu heslu » (7. 4. 2022 09:54)