8. 11. 2010 16:05nové
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
Nikola Bartošová
4. 5. 2016 19:01nové
Oborove testy
Dobry den,
psala jsem Vam sem ohledne prominuti oborovych testu. Vysledky jsem si tedy od Cermatu bez problemu vyzadala a z toho plynou dalsi moje dotazy. U didaktickeho testu a slohu mam 97%, bohuzel u ustni zkousky mam jen 75%. Myslite, ze ma smysl si pozadat o prominuti nebo musi byt opravdu striktne jen 88% u vsech tri casti? A dalsi dotaz... V dokumentech je napsano, ze kopie musi byt notarsky overene. Kde si mam tedy nechat maturitni vysvedceni a vysledek statni maturity nechat overit? V dalsim dokumentu jsem totiz nasla informaci, ze oborovy test musi byt overen skolou. Tak jsem z toho trosku zmatena ted :-)
Dekuji Vam za odpoved a preji prijemny zbytek dne
4. 5. 2016 19:26nové

Dobrý den,

pokud nesplňujete podmínky (bohužel ne), tak bude Vaše žádost zamítnuta. Její podání proto nemá příliš význam.
Podmínky je nutné splnit ve všech bodech.
Nikola Bartošová
3. 6. 2016 09:11nové
Dobrý den,
myslíte, že má smysl si podat žádost o prominutí teď, jak byly změneny podmínky (stačí mít známku výbornou), vzhledem k tomu, že jsem maturitu nedělala letos? Nrbo se to týká jen letošních maturantů?
Děkuji za odpověď :-))
3. 6. 2016 19:00nové

Dobrý den,

o tomto rozhoduje přímo FF, prosím, kontaktujte OPPŘ, kontakt viz http://www.phil.muni.cz/wff/home/orgstru/pr/