8. 11. 2010 16:23nové
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Erika Horňáková
3. 4. 2016 15:03nové
Oborová zkouška - Výtvarná, vizuální výchova
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kolik času bude na kresbu u oborových zkoušek? Nikde jsem
tuto informaci nenašla.
5. 4. 2016 08:16nové

Dobrý den,

katedra má uvedeny poždavky na (vpravo nahoře je žlutě dokumenty ke stažení):
http://www.ped.muni.cz/kvv/cz/studium/byt-bakalarem
Pokud tam informaci nenajdete, tak pro podrobnější informace můžete kontaktovat
přímo katedru - horacek@ped.muni.cz
24. 4. 2016 22:26nové

Dobrý den,

chci se zeptat, po splnění oborové zkoušky mi byly připsány určité body...tak by mě zajímalo jestli se body za vizuální výchovu + výtvarnou výchovu nějak sčítají nebo se počítá ten nejvyšší počet bodů? Děkuji

(Samozřejmě s TSP počítám, jen mě tohle zajímalo)
25. 4. 2016 09:02nové

Dobrý den,

obě bodové hodnoty se přepočtou na percentily, a ty se poté sečtou s percentilem z TSP.
změněno 25. 4. 2016 14:17 nové

Dobrý den,

mohu Vás obtěžovat a ještě jednou požádat o upřesnění - pokud bych to chtěl uvést na příkladu, dejme tomu, že mám percentil 90 výtvarná výchova, percentil 86 vizuální, 90 percentil TSP - potom tedy pro výsledek sečítám 90 + 86 + 90?

A odpovídá toto výslednému číslu uváděnému ve statistikách přijetí z loňského roku (hodnocení posledního přijatého - dostupné z: http://is.muni.cz/do/rect/metodika/stud/prijriz/zpravy/podminky/Prijimaci_rizeni_PdF-BcMgr_-_zprava-podminky.pdf) ?

Nebo toto odpovídá skutečně součtu bodů, jak je nadepsáno v tabulce (tedy je mi percentil pouze k orientaci)?

Děkuji předem za osvětlení a Váš čas, vidím, že nejsem jediný, kdo se v informacích částečně ztrácí.
25. 4. 2016 14:47nové

Dobrý den,

a) je správně :)

Hodnota 169 (z loňska) je součet percentilu z TSP, VizV a VyV.

V tabulce je uvedený sloupec nadepsán jako "body", jelikož pokud sečtete vícero dílčích percentilů, tak výsledek, který tím získáte, již není možné nazývat percentilem. Nebylo by to korektně terminologicky - percentil je něco jiného.
25. 4. 2016 15:19nové
Aha! Jasně, rozumím! Mockrát Vám děkuji a přeji příjemný zbytek dne.
Eva Blažková
změněno 8. 5. 2016 19:30 nové

Dobrý den,

Chci se zeptat, když nevykonám TSP na hodnotu 20 percentil jsem vyloučena a tedy nesplnila příjmací řízení? Tahle hodnota je uvedena jenom u příjmacího řízení, kde není OT,tudíž bych se Vás chtěla zeptat, jak to opravdu je..
8. 5. 2016 19:41nové

Hezký den,

již spolu komunikujeme přes jiný kanál, prosím o strpení :)