změněno 27. 10. 2008 13:19 nové
Ostatní týkající se příjímacího řízení
Simona Zahradníčková
23. 3. 2016 10:51nové
Prominutí TSP na základě OSP
Dobrý den,
mám podaných několik přihlášek na ESF a chtěla bych využít možnosti prominutí
zkoušek TSP na základě OSP. Jelikož nejsem ještě zcela rozhodnutá, který obor si
mám vybrat, chtěla bych se zeptat, jestli mohu být na základě OSP přijata do
více oborů (například Finance a Podniková ekonomika)
Děkuji
23. 3. 2016 10:56nové

Dobrý den,

můžete, pokud splníte všechny podmínky.
Podejte si příslušný počet žádostí, doložte požadovaný certifikát.
Juraj Noge
3. 4. 2016 15:20nové
SCIO testy bez žiadosti o prepáčenie príjmacej skúzšky

Dobrý deň,

Úspešne som absolvoval testy SCIO v odboroch Všeobecné študijne predpoklady a
matematika, pričom som v oboch dosiahol požadovanú hranicu 70 percentil.
Bohužiaľ som ale zabudol do určeného termínu zaslať žiadosť o prepáčenie
príjmacej skúšky. Znamená to teda, že výsledky SCIO testov sú už pre mňa v tejto
chvíli irelevantné a moje prijatie bude závisieť iba od TSP?

Ďakujem za odpoveď.
3. 4. 2016 16:26nové

Dobrý deň,

mrzí ma to, ale je to tak.
Podmienky FI sú stanovené jasne:
"Žadatel o prominutí zkoušky zašle písemnou žádost na studijní oddělení tak, aby
byla doručena do 31. března 2016"
Nikola Jirglová
7. 4. 2016 17:40nové
Pozvánka na TSP
Dobrý den, nedávno jsem obdržela pozvánku k TSP do Brna. Když jsem zadávala
e-přihlášku jako prioritu jsem si dala 30.května, ale přišla mi pozvánka na
1.května od 15.00 hodin. Jsem až z plzně a budu 2.května maturovat z matematiky
v 8.00 hodin a nestihnu se vrátit z Brna. Chci se zeptat nejde nějak přesunout
testy TSP na 30.května ??
Děkuji za odpověď
7. 4. 2016 18:54nové

Dobrý den,

napište, prosím na prihlaska@muni.cz
Klára Matlachová
14. 4. 2016 10:03nové
Přípravné kurzy na TSP
Dobrý den, slyšela jsem, že nabízíte za poplatek online kurz TSP, ve kterém jsou vysvětleny veškeré úlohy, ale na stránkách nemohu nic najít. Pokud ano, mohli byste mi prosím zaslat odkaz, kde kurz najdu?
Děkuji, Klára Matlachová.
14. 4. 2016 10:23nové

Hezký den přeji,

mohu se zeptat, kde jste to slyšela (že je to za poplatek)?
Budeme rádi za zpětnou vazbu :)

E-learningový kurz, sestavený univerzitou, je totiž zcela zdarma, viz informace na http://www.muni.cz/tsp jednak v sekci "Doporučená literatura k TSP" a také v odkazech k konci stránky.
Klára Matlachová
15. 4. 2016 19:21nové
Dobrý den, moc Vám děkuji za odpověď a za poslaný odkaz. :-) Informaci mám od spolužačky.
Hezký zbytek dne,
Klára Matlachová
Ján Šmeringai
19. 4. 2016 06:40nové
Listové vyrozumenie o prominutí prijímacích skúšok

Dobrý deň,

Na mojej e-prihláške som našiel informáciu o tom, že moja písomná skúška je prominuta, ale listové vyrozumenie mi doposiaľ neprišlo. Je informácia na e-prihláške už definitívna?

Ďakujem
19. 4. 2016 09:06nové

Dobrý deň,

informácia je definitívna a je možné sa na ňu spoľahnúť.
Blahoželám k prijatiu :)

Písomné vyrozumenie o posúdení vašej žiadosti bude nasledovať, prosím o strpenie.
Z dôvodu krátkosti času pred TSP boli najprv rozhodnutia exportované online a vzápätí ste boli (budete) oboslaný aj písomnou formou. Doručenie klasickou poštou však chvíľu trvá.
Ján Šmeringai
19. 4. 2016 11:13nové
Ďakujem, veľmi Ste na potešili.
Lenka Nováková
20. 4. 2016 14:43nové
Nerozumím e-mailu
Dobrý den,
dnes jsem našla v e-mailové schránce mail z MUNI, kde je napsáno pouze mé jméno, zkratka fakulty kam se hlásím, B - OT a zkratka jednoho z oborů (FAV) + číslo jedné přihlášky. Žádná příloha, žádný text. Nerozumím tomu. Můžu se zeptat jestli se třeba nestala nějaká chyba a mělo tam být více informací? Nebo zkrátka co ten mail znamená? Děkuji :)
21. 4. 2016 19:32nové

Dobrý den,

omlouváme se za chybně odeslaný email, odešel "prázdný". Prosím, ignorujte jej.
Marek Plško
1. 5. 2016 22:42nové
TSP-zle cislo prihlasky.
Dobry den,
Dnes som robil TSP v BA. A stala sa vec že som na teste zle vyplnil čislo prihlasky. Stala sa vec že som si zabudol pozvanku na test doma a namisto č. prihlasky som tam napisal registračne čislo.A prisiel som na to az ked som bol doma. Budu mi vysledky testu priradene aspon vdaka menu ?
Dakujem za odpoved.
2. 5. 2016 07:04nové

Dobrý deň,

pokiaľ ste nevedeli číslo, stačilo sa spýtať dozoru (majú zoznamy s menami a číslami prihlášok), škoda.

Čo presne myslíte "registračným" číslom? Aké číslo se uviedli?
Marek Plško
změněno 2. 5. 2016 10:24 nové
No teraz som pozrel že to čo je čislo prihlašky. Pretože ja som mam v telefone z internetu odfotene jedno že čislo založenej prihlasky: 3673112 aj seheslom k eprihlaske, ale to sa nezhoduje stym ktore mi prišlo na pozvanke a toje 3692012. Posielal som iba jednu prihlašku tak neviem.
A je možnosť že mi to bude priraden aspon podla mena?
2. 5. 2016 11:34nové

Dobrý deň,

takže som na to prišla :)

Založili ste si prihlášku č. 3673112, na HoPo+HI, ktorú ste ale zrušil, 12. 2.
Následne ste si obratom založili prihlášku č. 3692012 - to je tá aktívna, na BSS+HI.

Pozvánka Vám preto prišla na číslo aktívnej prihlášky (logicky).
Ale obe čísla prihlášok sú "vaše", takže výsledok sa priradí k Vašej prihláške :)
(podľa mena nie je identifikácia možná, je veľmi veľa menovcov)
Marek Plško
2. 5. 2016 15:22nové
Dakujem velmi pekne, padol kamen so srdca :)
Kristýna Daňková
6. 5. 2016 20:36nové
Bodová hranice
Dobrý den,
je nějaká bodová hranice pro přijetí na obor Molekulární biologie a genetika?
6. 5. 2016 20:51nové

Dobrý den,

předem stanovena není, stanoví ji teprve přijímací komise.
Komise viz http://bit.ly/vysledkyTSP
Pavel Kolman
změněno 6. 5. 2016 21:23 nové
Pozvánka k OT
Dobrý den,
poslední týden jsem musel odjet do zahraničí a nemohl jsem si vyzvednout pozvánku k OT, která mi poštou přišla. Kdy budou pozvánky k OT zveřejněny na e-přihlášce? Pokud již jsou, tak se velice omlouvám za zbytečný dotaz, ale nemohu je najít. Děkuji za odpověď.
6. 5. 2016 21:31nové

Dobrý den,

FF v e-přihlášce tyto detaily nezveřejňuje. Pozvánku a detaily najdete přímo na webu FF -> http://www.phil.muni.cz/wff/home/prijimaci/bakalarske/index_html
Pavel Kolman
6. 5. 2016 21:47nové
Pozvánku jsem našel, ale jak mám zjistit svůj konkrétní termín? Hlásím se na více oborů, kde musím vykonat OT a nevím, v jaký den a na jaké místo se dostavit. Konkrétně mě pozvánka na uvedených stránkach bohužel nic neřekne.
Matej Bartaloš
25. 5. 2016 10:42nové

Dobrý deň.
Hlásim sa na odbor anglický jazyk a literatúra prezenčnou aj kombinovanou formou. Zatiaľ som dostal pozvánku len s číslom prihlášky na prezenční formu.
Rozumiem tomu tak, že platí ta jedna pozvánka pre obe formy a po absolvovaní OT sa výsledok zapíše na obe prihlášky a budem si v prípade zvládnutia prijímacej skúšky a prijatia na obe formy zvoliť prezenčnú alebo kombinovanú formu ?

Ďakujem za odpoveď.
25. 5. 2016 18:48nové

Dobrý deň,

áno, test je len jeden, bez ohľadu na formu štúdia.
Pokiaľ by ste boli prijatý na obe formy, môžete si vybrať, kam sa zapíšete.
Lucia Okániková
6. 5. 2016 23:34nové
Vysledky
Dobry den,chcela by som sa spytat, kde najdem kriteria na prijatie z minulych rokov na obor Francuzsky jazyk pre administrativnu cinnost a Hospodarska politika a tiez na obor Francuzsky jazyk a literatura v kombinacii s Verejnou ekonomikou a spravou. Vopred dakujem za odpoved
7. 5. 2016 06:13nové

Dobrý deň,

a staršie roky viď http://bit.ly/statsTSP

FrJ+HoPo je pod Filozofickou fakultou, pokiaľ v starších štatistikách nebude, odbor sa vtedy neotváral.
9. 5. 2016 18:59nové
Dobry den, kdyz se resi vysledky - ve zpravach o prijeti z lonskych let je uveden pocet bodu - ale nektere obory maji tsp+oborovy, jine jen tsp. Mohu to chapat tak, ze kde je jen tsp test je to hodnota percentilu? Priklad Pedagogicka fakulta. Diky.
9. 5. 2016 19:23nové

Dobrý den,

ano, v případě pouze TSP je to samozřejmě hodnota percentilu.
V případě PdF a TSP+OT, je to součet těchto dílčích pecentilů, výsledek je pojmenován "body", jelikož součet dvou percentilů není možné nazývat percentilem.
Kateřina Štěpánková
7. 5. 2016 18:40nové
Kdy bude rozhodnutí o přijetí či nepřijetí?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy bude krom percentilu na profilu také vidět rozhodnutí fakulty o přijetí a nepřijetí? Děkuji.
Kristína Šteflovičová
7. 5. 2016 18:54nové

Je to tu uz v jednej diskusii:

Vážené uchazečky, vážení uchazeči,
konečné rozhodnutí o přijetí/nepřijetí ke studiu do Bc. a 5 letých Mgr. oborů naleznete ve vašich e-přihláškách,
v případě jednotlivých fakult, nejdříve od:

Ekonomicko-správní fakulta - 13. 5. 2016 (datum zasedání komise, export následuje)

Fakulta informatiky - 13. 5. 2016 (datum zasedání komise, export následuje)

Fakulta sportovních studií - 26. 5. 2016

Fakulta sociálních studií - 20. 5. 2016 /obory s oborovým testem 23. 6. 2016

Filozofická fakulta – 19. 5. 2016 (export následuje) /obory s oborovým testem 23. 6. 2016

Pedagogická fakulta - 18. 5. 2016

Právnická fakulta - 13. 5. 2016

Přírodovědecká fakulta - 20. 5 .2016 (datum zasedání komise, export následuje)

Lékařská fakulta - bude upřesněno
7. 5. 2016 18:56nové

Dobrý den,

doplním odkaz, je to v sekci "Oficiální sdělení" - hned ta první v diskuzích. Viz http://bit.ly/vysledkyTSP

Dporučuju se dívat přímo tam, někdy se termíny aktualizují.