8. 11. 2010 16:23nové
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Kristýna Chrástková
změněno 14. 7. 2017 09:42 nové
Přijata/nepřijata
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli jsem definitivně nepřijata po tom,co mi došel dopis o celoživotním vzdělávání. Jsem 6.pod čarou a nevím,jestli mám ještě spoléhat na schůzi fakulty a zda je tu nějaké procento přijetí pokud by se uvolnilo místo,kdyby někteří přijatí nenastoupili ke studiu.
Děkuji za odpověď
15. 7. 2017 20:22nové

Dobrý den,

Na schůzi fakulty počkat můžete, pokud se po proběhlém zápisu rozhodne, že bude potřeba přijmout více lidí, přijímá se automaticky a budete o tom informována. Šance ale není tak velká, abych vás mohl povzbudit, pro tyto případy se přijímá více studentů, než je ve skutečnosti potřeba, číslo se vypočítává na základě předchozích zkušeností s přijímacím řízením daného oboru, a tedy s absencí některých studentů na zápisu se již automaticky počítá.
Kristýna Chrástková
18. 7. 2017 10:07nové
A pokud by mě přijali dozvím se to včas? Do konce července se musím ozvat druhé škole,jestli chci na ní studovat...
18. 7. 2017 21:26nové
No, dozvíte se to včas z hlediska zařízení všeho potřebného pro studium na naší univerzitě, nemůžeme bohužel hlídat termíny i jiným školám. Můžete třeba sledovat e-přihlášku do termínu, kdy musíte dát vědět ,,druhé škole" a poté se rozhodnout, co dál.
20. 7. 2017 23:14nové
Nešlo by se třeba "pro jistotu" zapsat/ozvat na tu druhou školu a kdyby Vás přijali na MU, studium na jiné škole prostě ukončit? Tedy myslím za předpokladu, že byste do konce července nevěděla a chtěla ještě doufat. Započítaly by se nějaké dny neúspěšného studia, ale snad by jich moc nebylo (prakticky byste jakoby na MU studovala ode dne zápisu na té jiné škole).