8. 11. 2010 16:23nové
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
21. 6. 2017 07:01nové
Posunutý zápis navazující studium

Dobrý den,

formulář na to není. Napište si email přímo na prijimacky@ped.muni.cz
Jana Svobodová
11. 7. 2017 23:26nové
ověřená kopie diplomu

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda k zápisu navazujícího Mgr. stačí přinést ověřenou kopii diplomu, nebo zda k tomu je nutné doložit i ověřenou kopii dodatku. Trochu mě v pokynech zmátlo slovo "předmětného" studia.

Děkuji za odpověď, hezký den
12. 7. 2017 15:38nové

Dobrý den,

Ano, bude vám stačit ověřená kopie Bc. diplomu (pokud je to diplom z české vysoké školy) dodatek k diplomu je pouze pro zahraniční prezentaci náplně vašeho studia, případně pro zaměstnavatele.
Kristýna Chrástková
změněno 14. 7. 2017 09:42 nové
Přijata/nepřijata
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli jsem definitivně nepřijata po tom,co mi došel dopis o celoživotním vzdělávání. Jsem 6.pod čarou a nevím,jestli mám ještě spoléhat na schůzi fakulty a zda je tu nějaké procento přijetí pokud by se uvolnilo místo,kdyby někteří přijatí nenastoupili ke studiu.
Děkuji za odpověď
15. 7. 2017 20:22nové

Dobrý den,

Na schůzi fakulty počkat můžete, pokud se po proběhlém zápisu rozhodne, že bude potřeba přijmout více lidí, přijímá se automaticky a budete o tom informována. Šance ale není tak velká, abych vás mohl povzbudit, pro tyto případy se přijímá více studentů, než je ve skutečnosti potřeba, číslo se vypočítává na základě předchozích zkušeností s přijímacím řízením daného oboru, a tedy s absencí některých studentů na zápisu se již automaticky počítá.
Kristýna Chrástková
18. 7. 2017 10:07nové
A pokud by mě přijali dozvím se to včas? Do konce července se musím ozvat druhé škole,jestli chci na ní studovat...
18. 7. 2017 21:26nové
No, dozvíte se to včas z hlediska zařízení všeho potřebného pro studium na naší univerzitě, nemůžeme bohužel hlídat termíny i jiným školám. Můžete třeba sledovat e-přihlášku do termínu, kdy musíte dát vědět ,,druhé škole" a poté se rozhodnout, co dál.
20. 7. 2017 23:14nové
Nešlo by se třeba "pro jistotu" zapsat/ozvat na tu druhou školu a kdyby Vás přijali na MU, studium na jiné škole prostě ukončit? Tedy myslím za předpokladu, že byste do konce července nevěděla a chtěla ještě doufat. Započítaly by se nějaké dny neúspěšného studia, ale snad by jich moc nebylo (prakticky byste jakoby na MU studovala ode dne zápisu na té jiné škole).
1. 8. 2017 06:49nové
Dobírání

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kamarádka byla pod čarou na oboru Učitelství pro 1. stupeň, nevíte, jestli nakonec dobírali, dobírají nebo budou dobírat nějaké studenty?

Děkuji za odpověď
7. 8. 2017 16:51nové
Dobrý den,
Pedagogická fakulta nikde veřejně neuvádí informace o dodatečném dobírání studentů, kteří nebyli ke studiu přijati z důvodu překročení kapacity. Termín ani množství dobíraných studentů bohužel nelze nijak předpovědět.
Gabriela Sauerová
16. 9. 2017 21:16nové
hra na klavír

Dobrý den,

Na stránkách MUNI jsem se dočetla, že doporučená vstupní úroveň hry na klavír je absolutorium 1. stupně základní umělecké školy. Musí tedy všichni budoucí studenti oboru Učitelství pro 1. stupeň základní školy, ovládat hru na klavír a základy hudební výchovy?