8. 11. 2010 16:23nové
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Eliška Proroková
28. 4. 2018 14:27nové
Počet přihlášených studentů
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda lze najít počet uchazečů, kteří se hlásí na obory na Pedagogické fakultě? Podařilo se mi nalézt pouze údaje o fakultě filozofické.
Děkuji za info.
1. 5. 2018 01:23nové

Dobrý den,

statistiky přijímacího řízení se obvykle uveřejňují až na podzim. Kde jste prosím našla počet uchazečů k Filozifické fakultě? Mohu poprosit o odkaz? Děkuji.
Eliška Proroková
1. 5. 2018 14:32nové

Dobrý den,

odkaz je: https://www.phil.muni.cz/do/phil/Pracoviste/prijimaci/materialy_uchazeci/zavazne_informace/bc_studium/Pocty_prihlasenych_bc_2018_19.pdf

Doufám, že jsem to dobře pochopila (nepřehlédla rok nebo něco podobného), měl by tam být uveden počet přihlášených studentů. Proto jsem si myslela, jestli nejsou dostupné i statistiky o PedF, abych si udělala předběžný obrázek, jak bych mohla dopadnout, když o FF jsou tyto informace zveřejněné.

Hezký den
2. 5. 2018 21:24nové

Dobrý den,

děkuji za odkaz. Jedná se skutečně o letošní dokument, ale z Filozofické fakulty. Informace od Pedagogické fakulty se mi nepodařilo nikde dohledat, pravděpodobně je nikde neuveřejňují. Každá fakulta si toto řídí sama. Zkuste se obrátit na oddělení pro přijímací řízení na PdF (prijimacky@ped.muni.cz).