8. 11. 2010 16:23nové
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Anežka Sýkorová
21. 5. 2018 18:30nové
Zápis ke studiu

Dobry den,
byla jsem přijata na fakultu a v e-prihlasce se psalo, ze do 2 tydnu, dostanu informace o zápisu ke studiu.
Zatím jsem žádné informace nedostala a dva týdny to už budou.
Je možné, že se nekde stala chyba a ke me se informace nedostaly nebo mi teprve přijdou?
Dekuji za odpověď,

Anežka Sykorova
21. 5. 2018 19:00nové

Dobrý den,

termín zápisu na PdF je plánován na 27.-29. června 2018. Upřesnění místa, data a času konání zápisu naleznou všichni přijatí uchazeči ve své e-přihlášce. Tištěné pozvánky k zápisu poštou PdF nezasílá, pouze e-mailové oznámení.

Více informací k zápisu najdete na http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/zapis-ke-studiu.
Petra Svobodová
28. 6. 2018 21:10nové
Dobrý den,
dnes jsou to dva týdny co jsem se dozvěděla výsledky přijímacích zkoušek na navazující magisterské studium. Bohužel v přihlášce stále nejsou upřesněny informace kdy se mám dostavit k zápisu. Kdy tyto informace budou k dispozici? Potřebuji to vědět kvůli práci.
Děkuji za odpověď
Svobodová
Michaela Pauderová
29. 6. 2018 10:53nové
Dobrý den, také stále čekám, ale ze svého pátrání jsem zjistila, že by zápisy do navazujícího studia měly být 23.-24.7. Neřiďte se tím ale, jen jsem to našla na stránkách, musíme holt vyčkat.
Petra Svobodová
změněno 29. 6. 2018 16:23 nové
Dobrý den, tuto informaci jsem také našla, ale bohužel mi to moc nepomůže :D . Potřebovala bych to přesně :) . Tak snad nám dají brzy vědět.