26. 10. 2008 21:41nové
Administrativa (doklady, platby atd.)
Nikola Samcová
27. 3. 2019 00:01nové
Prominutí přijímací zkoušky

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, kde najdu přiložení žádosti o prominutí přijímací zkoušky do přihlášky. Na dokumentu o prominutí zkoušky na ESF píšou, že mám naskenovat formulář s certifikátem SCIO do své e-přihlášky. Nemůžu to ale nikde najít.

Děkuji.
27. 3. 2019 10:30nové

Dobrý den,

do sekce pro nahrání žádosti o prominutí přijímací zkoušky na ESF byste se měla dostat přes Moje přihlášky > Studium, zkoušky a dokumenty (upravit). Ve Vaší e-přihlášce ale žádnou přihlášku na ESF nevidím založenou.
Nikola Samcová
27. 3. 2019 11:12nové

Dobrý den,

přihlášku mám založenou na FSS obor Mediální studia a žurnalistika ve dvouoboru s Veřejnou ekonomikou a správou na ESF. Znamená to, že když mám obor z EFS jako vedlejší, není nutné žádat o prominutí zkoušky? Myslela jsem, že musím splnit podmínky i na vedlejší obor. V přihlášce jsem zvolila přijímací zkoušky od společnosti SCIO.

Děkuji.
27. 3. 2019 15:59nové

Dobrý den,

pokud se hlásíte do sdruženého studia, ve kterém je program na ESF vedlejším programem, pak přijímací zkoušky na tento program na ESF nekonáte. Přijetí do takového sdruženého studia se posuzuje na základě přijímacích zkoušek u hlavního programu.

Viz "Přijímací zkoušky", bod 3) na https://www.econ.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/prijimaci-rizeni.
Nikola Samcová
27. 3. 2019 21:00nové

Dobrý den,

děkuji mockrát za informaci. Bohužel jsem si toho dříve nevšimla.

Hezký den :)