změněno 27. 10. 2008 13:19 nové
Ostatní týkající se příjímacího řízení
88.101.103.*
24. 3. 2019 13:40nové
Prominutí přijímacích zkoušek
Dobrý den,
v e-přihlášce mám napsáno, že mi na základě mé žádosti byla prominuta přijímací zkouška. Ve výsledcích přijímacího řízení je napsáno, že o přijetí ještě nebylo rozhodnuto. Proto bych se Vás chtěla zeptat, zda můžu v tomto případě počítat s tím, že přijata budu, nebo jestli se může stát, že prestože mi byla přijímací zkouška prominuta, přijata nebudu.

Děkuji

24. 3. 2019 20:06nové

Dobrý den,

pokud Vám přijímací zkouška byla prominuta, pak do daného programu budete přijata. Status přijetí se ve Vaší přihlášce objeví nejpozději po zasedání přijímací komise na příslušné fakultě.
Adam Garaj
1. 4. 2019 15:52nové

Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať, či je už známy aspoň približný termín zasadnutia prijímacej komisie, a teda kedy bude známy výsledok prijímacieho konania, keď mi bola prijímacia skúška prepáčená.

Za odpoveď ďakujem.
1. 4. 2019 19:33nové

Dobrý den,

termín zasedání přijímací komise na PřF teprve bude upřesněn (viz www.sci.muni.cz/cz/PriBc/Prihlaska-terminy). Výhledově by se mělo jednat o květen nebo červen.
Markéta Štekrtová
změněno 2. 4. 2019 09:23 nové

Dobrý den,

nemůže se tedy stát, že bych nebyla přijata z kapacitních důvodů, když mám v kolonce "Prominutí přijímací zkoušky" napsáno prominuta? Nebo se bude přihlížet k TSP, které píšu na jiné fakultě?

Předem moc děkuji
změněno 2. 4. 2019 10:03 nové

Dobrý den,

přijímací zkouška do sdruženého studia Biologie + Geografie a kartografie se zaměřením na vzdělávání Vám byla prominuta, do tohoto studia tedy budete přijata. Pokud byste vykonala TSP (např. kvůli Vaší jiné přihlášce), tak to Vaše přijetí do sdruženého studia Biologie + Geografie nijak neovlivní.