8. 11. 2010 16:24nové
Dotazy specifické pro fakultu sportovních studií.
14. 5. 2019 12:59nové
Přijímací zkouška Fyzioterapie

Dobrý den,

obraťte se prosím na Studijní oddělení FSpS (studijni@fsps.muni.cz), děkuji za pochopení.
14. 5. 2019 13:42nové
Prosíme všechny uchazeče, aby do tohoto diskuzního fóra nevkládali žádné konkrétní otázky a možnosti odpovědí. Pokud se domníváte, že otázka nebo odpověď není správná a nebudete přijati, využijte svého práva na odvolání. Fakulta nebude v diskuzním fóru reagovat na žádné dotazy týkající se vysvětlování správné odpovědi.
Děkujeme za pochopení
Tereza Prokopová
14. 5. 2019 12:40nové
Nesrovnalosti ve vyhodnocování testů
Dobrý den,
Dnes dopoledne mi přišel email o posunutí termínu zasedání přijímací komise z důvodu nesrovnalostí při vyhodnocování písemných testů Fsps. Dále se v emailu píše:
,,Pro zachování rovných podmínek a správné vyhodnocení celkových výsledků budou přepočítány percentily písemných testů. V již zveřejněných dílčích výsledcích písemného testu tak může dojít ke změnám.”
Mohu se zeptat, zda se to týká pouze konkrétní varianty testu (příp. které) a nebo budou percentily přepočítávány bez ohledu na variantu testu?
Děkuji za odpověď.
14. 5. 2019 13:20nové

Dobrý den,

obraťte se prosím na Studijní oddělení FSpS (studijni@fsps.muni.cz), děkuji za pochopení.
14. 5. 2019 13:41nové
Dobrý den,
kontrolujeme všechny varianty, změna percentilu může nastat u všech testů a všech variant.
Současně prosíme všechny uchazeče, aby do tohoto diskuzního fóra nevkládali žádné konkrétní otázky a možnosti odpovědí. Pokud se domníváte, že otázka nebo odpověď není správná a nebudete přijati, využijte svého práva na odvolání. Fakulta nebude v diskuzním fóru reagovat na žádné dotazy týkající se vysvětlování správné odpovědi.
Děkujeme za pochopení
Daniela Nesvadbová
14. 5. 2019 19:17nové
Příjetí na jeden ze dvou přihlášených oborů
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, co se bude dít, když mám podanou přihlášku na dvouoborovém studiu - Tělesná výchova a sport (f. sportovních studií) a například Občanská výchova (PdF). Pokud se dostanu pouze na tělěsnou výchovu a sport, mohu studovat pouze tento obor samostatně?
16. 5. 2019 17:28nové

Dobrý den,

můžete nastoupit pouze do takového studijního plánu, do kterého jste si podala přihlášku. Pokud se hlásíte pouze do sdruženého studia a uspějete v přijímacích zkouškách pouze do jednoho z Vámi zvolených programů, do jednooborového studia nebudete přijata.
188.123.115.*
26. 5. 2019 20:00nové
Neprijatie z kapacitných dôvodov
Dobrý deň,
hlásim sa na obor Fyzioterapie. Prišlo mi rozhodnutie o neprijatí, ale som v prvej desiatke neprijatých. Smiem sa spýtať, približne koľko prijatých ludí sa na zápis zvykne nedostaviť → koľko miest sa zvykne približne uvoľniť? Rada by som totiž vedela, akú mám ešte šancu.
Vopred ďakujem za odpoveď.
26. 5. 2019 22:13nové
To se vůbec nedá říct. Ono už fakulta většinou počítá s tím, že se určité procento přijatých k zápisu nedostaví a přijímá už o tolik víc, aby (v případě, že bude "standardní" rok) nemusela dobírat. A nikdo předem nemůže říct, jestli zrovna letos k zápisu nedojde víc lidí, než je obvyklé a tedy se dobírat bude.
8. 11. 2010 16:27nové
Dotazy specifické pro ekonomicko-správní fakultu.
Isabela Vybíhalová
2. 5. 2019 08:52nové
Francouzština pro hospodářskou činnost
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,jakým způsobem se započítávají jednotlivé části z
přijímacích zkoušek v oboru Francouzština pro hospodářskou činnost. V dokumentu
z minulého roku, kde jsou percentily posledního přijatého studenta, je u tohoto
oboru uveden percentil 80. Je tedy v tomto percentilu započítána i oborová
zkouška nebo se jedná pouze o percentil z TSP?
Děkuji za odpověď.
2. 5. 2019 17:58nové

Dobrý den,

nerada bych Vám sdělovala nepřesné informace, obraťte se proto prosím na Oddělení pro přijímací řízení na PdF (prijimacky@ped.muni.cz). Děkuji za pochopení.
217.170.97.*
3. 5. 2019 16:21nové
Dobrý den, mám stejnou otázku. Mohla byste mi potom dát vědět?
Vít Voráč
16. 5. 2019 11:11nové
Výsledky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy bude zvěřejněno rozhodnutí o přijetí na ESF?

Děkuji za odpověď.
16. 5. 2019 17:28nové

Dobrý den,

rozhodnutí o přijetí/nepřijetí pro programy na ESF budou do e-přihlášek importována na konci května (viz https://www.econ.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/jak-se-prihlasit).
změněno 12. 6. 2019 17:17 nové
Počet bodů
Dobrý den, chci se zeptat, jaký byl počet posledního přijatého na NMgr. obor Podniková ekonomika a management - kombinovaná forma - v minulých letech a jaká byla hranice pro uspění u přijímací zkoušky? Děkuji.
Gabriela Srbková
15. 6. 2019 20:21nové
Dobrý den, tento počet bodů platil i pro prezenční studium? Děkuji.
Ondřej Vítek
14. 7. 2019 11:43nové
Termín doplňování uchazečů pod čarou

Dobrý den,
zajímalo by mě, kdy alespoň přibližně Ekonomicko-správní fakulta rozhoduje o konečném počtu přijatých studentů?

Děkuji
14. 7. 2019 17:42nové

Dobrý den,

k dodatečnému přijímání uchazečů může teoreticky dojít kdykoliv od termínu
řádného zápisu až do začátku semestru (nebo pár týdnů předem). Toto si každá
fakulta řídí sama a pokud vůbec k dodatečnému přijetí přistoupí, nelze blíže
časově odhadnout kdy. Fakulty ale každoročně počítají s určitým procentem
uchazečů, kteří jsou ke studiu přijati, ale nezapíšou se, proto rovnou přijímají
o toto procento studentů více. K "dobírání" tedy dochází jen zcela ojediněle a
není dobré se na něj spoléhat. Pokud byste byl přijat dodatečně, fakulta Vás
bude informovat.
změněno 27. 10. 2008 13:16 nové
Oficiální sdělení
26. 10. 2008 21:41nové
Administrativa (doklady, platby atd.)
Maroš Gonda
10. 2. 2019 17:13nové
Zmena odboru na prihláške
Dobrý deň, chcem sa opýtať ako sa dá na prihláške zmeniť odbor. Podal som a zaplatil som dnes o 14 hodine prihlášku a uvedomil som si že som si vybral nesprávny odbor Programovanie a vývoj aplikácií, no chcel som sa prihlásiť na Informatiku. Je nejako možné zmeniť na prihláške zameranie? Skúšal som to urobiť sám no nepodarilo sa mi to a nechcel by som takto zbytočne prísť o peniaze ktoré som dal za prihlášku. Predom ďakujem za odpoveď.
10. 2. 2019 17:47nové

Dobrý den,

změnit program, do kterého je přihláška podaná, není možné. Poplatek Vám ale do konce období pro podávání přihlášek můžeme převést na jinou přihlášku. Založte si tedy novou přihlášku do programu Informatika a založte na ní objednávku v Obchodním centru MU (ale neplaťte ji). Následně nám prosím na náš e-mail pro uchazeče prihlaska@muni.cz napište požadavek o převedení poplatku. Nezapomeňte do e-mailu uvést číslo Vaší staré přihlášky, číslo Vaší nové přihlášky a číslo objednávky k nové přihlášce. Děkujeme.
Vendula Hlivová
změněno 14. 3. 2019 09:59 nové
Platba
Dobrý den,
peníze za podané přihlášky mi přišly zpět a teď mi nejdou zaplatit znova. Všechny dokumenty i peníze jsem odeslala včas a chci si tu přihlášku zaplatit. Prosím o radu.
Děkuji za odpověď
Vendula Hlivová
15. 3. 2019 20:25nové

Dobrý den,

na Váš dotaz jsem Vám již odpověděla na našem e-mailu pro uchazeče prihlaska@muni.cz.
Nikola Samcová
27. 3. 2019 00:01nové
Prominutí přijímací zkoušky

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, kde najdu přiložení žádosti o prominutí přijímací zkoušky do přihlášky. Na dokumentu o prominutí zkoušky na ESF píšou, že mám naskenovat formulář s certifikátem SCIO do své e-přihlášky. Nemůžu to ale nikde najít.

Děkuji.
27. 3. 2019 10:30nové

Dobrý den,

do sekce pro nahrání žádosti o prominutí přijímací zkoušky na ESF byste se měla dostat přes Moje přihlášky > Studium, zkoušky a dokumenty (upravit). Ve Vaší e-přihlášce ale žádnou přihlášku na ESF nevidím založenou.
Nikola Samcová
27. 3. 2019 11:12nové

Dobrý den,

přihlášku mám založenou na FSS obor Mediální studia a žurnalistika ve dvouoboru s Veřejnou ekonomikou a správou na ESF. Znamená to, že když mám obor z EFS jako vedlejší, není nutné žádat o prominutí zkoušky? Myslela jsem, že musím splnit podmínky i na vedlejší obor. V přihlášce jsem zvolila přijímací zkoušky od společnosti SCIO.

Děkuji.
27. 3. 2019 15:59nové

Dobrý den,

pokud se hlásíte do sdruženého studia, ve kterém je program na ESF vedlejším programem, pak přijímací zkoušky na tento program na ESF nekonáte. Přijetí do takového sdruženého studia se posuzuje na základě přijímacích zkoušek u hlavního programu.

Viz "Přijímací zkoušky", bod 3) na https://www.econ.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/prijimaci-rizeni.
Nikola Samcová
27. 3. 2019 21:00nové

Dobrý den,

děkuji mockrát za informaci. Bohužel jsem si toho dříve nevšimla.

Hezký den :)
Tereza Klinkovská
24. 4. 2019 18:26nové
Zrušení přihlášky

Dobrý den,

když zruším podání přihlášky nebo zruším přihlášku, vrátí se mi peníze? Popřípadě bylo by možné částku převést na druhá kola, která se konají tuším v září?

Děkuji
Tereza Klinkovská
25. 4. 2019 12:04nové

Dobrý den,

přihlášky do bakalářských programů v tuto chvíli již rušit nelze. Při neúčasti u přijímacích zkoušek se poplatek za přihlášku nevrací ani jej nelze přenést do dalšího běhu přijímacího řízení.
Grace Chinenye Nkwocha
změněno 2. 5. 2019 10:07 nové
Entrance Exam Waiver

Hello,

My application to study BA in English Language for Education is to acquire a second first degree. That is, I already have a first degree in Industrial Microbiology from a Nigerian university but due to my new career path as a Teacher, I decided to pursue another bachelor's degree but this time in English Language for Education. I was wondering if I could get an admission exam waiver. Thank you.
2. 5. 2019 18:02nové

Dear Mrs. Nkwocha,

please, contact with your question directly the Admission Department of the Faculty of Education at admission@ped.muni.cz. Thank you for understanding.