8/11/2010 16:05new
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
Martina Peterková
13/3/2020 10:59new
Prominutí přijímací zkoušky
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda prominutí přijímací zkoušky zapsané v e-přihlášce znamená i přijetí na obor, na který jsem se hlásila. Jestli ne, tak na základě čeho se bude rozhodovat o mém přijetí? Předem děkuji za čas a odpověď.
15/3/2020 10:25new
Dobrý den, výsledné rozhodnutí o přijetí bude vyhodnoceno v rámci zasedání přijímací komise. To proběhne cca do konce května. Veškeré informace Vám budou průběžně vkládány do Vaší e-přihlášky.
Julie Rychtecká
24/5/2020 14:18new
Dobrý den,
mám podobný dotaz, ví se už prosím podrobnější výsledky?
Děkuji za odpověď.
30/5/2020 19:37new
Dobrý den, rozhodnutí o přijetí Vám bude sděleno s největší pravděpodobností do konce června. Vyčkejte prosím a sledujte průběžně Vaši e-přihlášku, v níž budete mít vše podstatné vloženo.
Kateřina Seifrtová
8/6/2020 09:39new
Dobrý den,
mám dotaz ohledně prominutí přijímací zkoušky na obor pedagogika. V e-přihlášce už mám potvrzené známky, objevil se mi dokument "potvrzení středoškolského vysvědčení". Chápu správně, že mám teď poslat "žádost o prominutí přijímací zkoušky" spolu s "potvrzením středoškolského vysvědčení" na studijní oddělení, abych mohla být přijata? Nebo mi ještě nějaký krok (dokument) chybí?
Děkuji za odpověď.
11/6/2020 22:40new
Dobrý den, pokud jste vložila do e-příhlášky i scany vysvědčení, žádost již nikam zasílat nemusíte. Podala jste ji přímo v e-přihlášce zaškrtnutím příslušného políčka. Vše potřebné jste tedy již učinila.