8/11/2010 16:05new
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
Vendula Benešová
6/8/2020 15:30new
Nesprávný dokument rozhodnutí o nepřijetí
Dobrý den,
ráda bych se zeptala ohledně počtu přijatých studentů na obor Psychologie. Po zveřejnění výsledků se nacházím ve skupince 4.-9. pod čarou, čili nepřijata z kapacitních důvodů. Po zápisech minulý týden jsem sledovala, zda-li se změní čísla přijatých v e-přihlášce, případně verdikt. Nic se nezměnilo, naopak přibyl dokument k 1.8.2020, kde nejsou v rozhodnutí o nepřijetí žádné mé výsledky a důvod nepřijetí je nedostavení se k přijímací zkoušce.
Tímto bych se i zeptala, zda-li nejsem omylem vedená pod touto kategorií, pokud by se zvažovalo doplnění uchazečů pod čarou. Děkuji.
7/8/2020 11:59new
No, ono jsou ještě náhradní termíny zápisů - a ty jsou v září. Pokud se vůbec dobírá, tak se to většinou řeší až po těchto termínech. Ale fakt bych na to nespoléhala, fakulty už na základě předchozích zkušeností nadsazují počet přijatých, protože mají odhad, kolik procent asi nepřijde k zápisu a málokdy je případná disporoprce tak velká, aby to fakultě stálo za další administrativní procedury. Ale to o tom nepřijetí z důvodu nedostavení se ke zkoušce si ověř - evidentně vládne v systému chaos. Nejlépe na nějakém mejlu k přijímacímu řízení nebo přímo na studijním oddělení.
Michelle Tomková
15/9/2020 22:58new
Ahoj, chcela by som sa spýtať či sa tvoj problém niekam posunul. Mala som/mám totiž úplne rovnaký a nič sa nezmenilo.
Vendula Benešová
16/9/2020 17:42new
Ahoj, vůbec nic se nezměnilo a nikdo ze studijního doteď neodpověděl.
16/9/2020 18:42new
Holky, psala jsem na studijní a odpověděli, že se dobírat nebude, takže nic...
Michelle Tomková
16/9/2020 21:39new
Nevedela by si mi dať na seba kontakt? Rada by som sa trochu porozprávala a vymenila dojmy. Už som sa snažila si ťa nájsť na FB no neuspela som. Možno bude jednoduchšie ak ma nájdeš ty, mám profilovú fotku. Chápem ak odmietneš, je to na tebe.
17/9/2020 10:10new
To myslíš mě nebo Vendulu? Není problém, klidně si tě najdu na FB :)
Vendula Benešová
17/9/2020 10:54new
Vendy Benešová. :) Ale přijde mi zvlastni, ze studijní dva měsíce nikomu neodepisuje a najednou se někdo Míši ozval s touhle informací..
17/9/2020 11:47new
Není to najednou, psala jsem už začátkem září a 4. mi odpověděli tohle:

Vážená paní,

do programu Psychologie už nebudou dobíráni další uchazeči.

S pozdravem Vlasta Dvořáčková