Vlákno: Odvolání/
Juraj Beňo
2. 8. 2020 11:15nové
neprijatý z kapacitných dôvodov
Vzhľadom na to že som neprijatý z kapacitných dôvodov ale dosiahol som percentil nad 80, budem nejakým spôsobom informovaný o uvoľnení miesta alebo mám o to zažiadať nejakým iným spôsobom?
3. 8. 2020 20:17nové
V případě, že se fakulta rozhodne dobírat další lidi, bude automaticky dobírat další v pořadí. Odvolání nebo nějaký dopis na to nemá vliv.
Ale může to být klidně až v září (až proběhnou i náhradní termíny zápisů) nebo vůbec - fakulty většinou přijímají více lidí, protože už ze zkušenosti vědí, že se všichni nezapíší.
Juraj Beňo
4. 8. 2020 20:19nové
Ak som to správne pochopil, tak jediné čo mi ostáva je čakať. Ďakujem za pomoc.
Alexandra Tarasidu
24. 8. 2020 20:26nové
Právě jsem si přečetla odpověď na svůj dotaz "Jsem pod čarou, jak a kdy se dozvím, že mě dobrali za někoho, kdo se nezapsal..." Ještě by mě ale zajímalo, co se bude dít, když se přihlásím (a zaplatím) možnost studia stejného oboru v rámci celoživotního vzdělávání (zápis do 31. 8. 2020) a někdy v září se případně dozvím, že jsem byla přijata do "klasického" kombinovaného studia.
Díky za odpověď.
26. 8. 2020 10:58nové
Dobrý den,
povaha některých dotazů (jako je ten Váš) vyžaduje odpověď fakulty, a proto dotaz směřujte na studijní oddělení příslušné fakulty.