změněno 27. 10. 2008 13:18 nové
Ostatní týkající se TSP
Lenka Natalie Michnová
23. 11. 2022 21:19nové
Přijímací zkoušky
Dobrý den mám zájem o studium Anglického jazyka se zaměřením na vzdělávání. Vlastním certifikát Cambridge ESOL entry 2 byl by mi certifikát k dobru při přijímacím řízení nebo při studiu? Děkuji za Vaši odpověd .
26. 11. 2022 18:07nové

Dobrý den,
je mi líto, ale prominutí přijímací zkoušky na základě certifikátu z AJ bylo pro následující přijímací řízení zrušeno. Váš druhý dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Pedagogické fakulty na adrese prijimacky@ped.muni.cz. Děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
7. 12. 2022 22:51nové
Dobrý den, chci se zeptat ohledně př. zkoušky v termínu na konci ledna, jestli k ní budu připuštěn bez řádně zaplacené přihlášky, když ta má splatnost až do konce února.
9. 12. 2022 20:42nové

Dobrý den,
přihláška musí být zaplacena nejpozději 7 dní před vybraným termínem TSP.
Pokud uchazeč přihlášku zavčas nezaplatí (jedná se zejména právě o termíny v lednu, únoru, případně na začátku března) a do 2 dnů od termínu TSP se omluví a přihlášku ihned zaplatí, lze s ním dojednat náhradní termín TSP. Nový termín si uchazeč vybere z ještě dostupných termínů TSP a po připsání platby za přihlášku mu v přihlášce změníme termín TSP.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Vojtěch Štodt
9. 2. 2023 08:39nové
Dotaz ohledně formuláře pro odpuštění přijímacích zkoušek

Dobrý den. Mám otázky ohledně formuláře pro odpuštění přijímacích zkoušek na FI:

1. Pokud chci uplatnit položku 1. (OSP), musím vybrat pouze jednu z možností zúčastnil jsem se / zúčastním se? Nebo mohu vyplnit obě možnosti? Z testu kterého jsem se již zúčastnil mám pouze předběžné výsledky, a jsem přihlášen na testy v budoucnu.
2. Kdy a jak se dozvím, jestli mi bylo odpuštění přijímacích zkoušek schváleno?

Děkuji předem za odpovědi.
13. 2. 2023 00:55nové

Vážený pane Štodte,

ad 1) Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Fakulty informatiky na adrese studijni@fi.muni.cz.
ad 2) vyjádření byste měl obdržet do 30 dnů od konce termínu pro doložení dokumentů pro uplatnění některého kritéria.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
23. 2. 2023 09:09nové
Dotaz ohledně možnosti smazat vloženou přílohu v přihlášce a nahrát novou verzi
Dobrý den,
vložila jsem do přihlášky ke studiu požadované přílohy, ale do jedné z nich jsem ještě něco doplnila, chtěla jsem tedy původně nahranou přílohu smazat a nahrát novou, ale nevidím tam žádnou možnost pro smazání. Jak to mohu udělat? Termín odevzdání je příští týden, takže ještě nevypršel a myslela jsem, že i po vložení budu moci přílohy v případě potřeby ještě upravit. Prosím pomozte. Děkuji.
23. 2. 2023 17:24nové

Vážená paní magistro,
Váš dotaz prosím směřujte na studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz, kde Vám soubor pomohou smazat.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Andrea Kaňoková
24. 2. 2023 13:10nové
Prominutí přijímacích zkoušek
Dobrý den, nemohla jsem na stránkách najít správný formulář k vyplnění známek, abych mohla zažádat o prominutí přijímacích zkoušek na základě průměru. Stačí tedy dodat pouze vysvědčení?
25. 2. 2023 12:01nové

Dobrý den,
již Vám bylo odpovězeno na komunikační platformě prihlaska@muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Adam Hudec
1. 3. 2023 08:15nové
Pozdější zaplacení přihlášky.
Dobrý den. Mám řádně podanou přihlášku. Jediné co mi chybí ke štěstí je uhrazení. Bohužel jsem ji nestihl uhradit do termínu a to 28.2.2023. Chci se proto zeptat jestli je možné přihlášku uhradit dodatečně. Nebo jestli přihláška zaniká?
Děkuji za odpověď.
1. 3. 2023 17:13nové

Dobrý den,
pro dodatečné založení objednávky pro platbu a následné zaplacení prosím kontaktujte přímo studijní oddělení Filozofické fakulty na adrese prijimaci.rizeni@phil.muni.cz.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Marianna Zapotoková
5. 3. 2023 19:04nové
Prominuti prijimacich skusok, poradie prihlasok
Dobry vecer,
chcela by som sa opytat, do akeho casoveho intervalu by malo prist potvrdenie o schvaleni ziadosti o prominutie prijimacich skusok na ekonomicko-spravnej fakulte. Prihlasku som posielala okolo 22.2. a zatial stale nic tak si nie som ista.
Taktiez som sa chcela opytat, ako funguje zvolenie poradia prihlasok, kedze som si zvolila odbory roznych fakult. Na psychologiu budem musiet robit tsp a testy z psychologie a na podnikovu informatiku som poslala vysledky zo scio. Ovplyvnuje sa to nejako vzajomne?
Vopred dakujem za odpoved
Zapotokova
6. 3. 2023 15:11nové

Dobrý den,
jediné informace ohledně vyřizování žádostí o prominutí přijímací zkoušky jsou, že od 1. 3. 2023 jsou studijním oddělením průběžně zpracovávány a výsledky vkládány do e-přihlášky.
Pokud jde o vzájemný vztah přihlášek, přihlášky nemají žádné pořadí, jsou si rovny. To znamená, že splnění podmínek přijetí do jedné přihlášky nijak neovlivňuje možnost přijetí do druhé přihlášky.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Marianna Zapotoková
8. 3. 2023 08:37nové
Dakujem krasne za informacie.
Pekny zvysok dna :)
Zapotokova
Lukáš Melkner
15. 3. 2023 14:40nové
Zabudnutie zaplatenia poplatku
Zdravím, podal som prihlášku ešte 11.1.2023 lenže nastali zdravotné problémy a zabudol som poslať peniaze do termínu 28.2. Dalo by sa dodatočne poslať?

Melkner
15. 3. 2023 18:02nové

Dobrý den,
je mi líto, ale podání ani zaplacení přihlášky ke studiu po termínu není z administrativních důvodů a z důvodu objektivního přístupu ke všem uchazečům možné. Přihlášky bylo možné podat i zaplatit od 1. 11. 2022 do 28. 2. 2023, tzn. že na zaplacení přihlášky Vám byly poskytnuty 4 měsíce.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Lukáš Melkner
15. 3. 2023 21:59nové

Ďakujem za skou odpoveď, veľmi je mi to ľúto keďže som mal velký záujem u vás študovať.

Aj tak vďaka.
Klaudie Polednová
24. 3. 2023 06:37nové
Prominutí přijímacích zkoušek
Dobrý den,
Znamená prominutí přijímací zkoušky, že nemusím dělat TSP?
Polednová
26. 3. 2023 10:04nové

Dobrý den,
přijímací zkouška Vám byla prominuta, neskládáte ji. Prosím, vyčkejte na výsledek přijímací zkoušky, který se zobrazí v e-přihlášce v sekci “Informace k přijímacímu řízení” v rubrice “Výsledky přijímací zkoušky” a nahradí stávající stav “Dosud nerozhodnuto”. Poté Vám bude rovněž zpřístupněn návrh na přijetí, případně rozhodnutí o přijetí.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Laura Hlatká
12. 4. 2023 17:25nové
Odborný test zo psychológie (FSS)
Dobrý deň, 22. 4. mal byť aj test zo psychológie ale už táto informácia na stránke nie je. Nie som si stopercentne istá, preto sa pýtam, či sa tento test zrušil a budeme prijímaní iba na základe SCIO testov/OSP, ako je teraz uvádzané na hlavnej stránke. Ďakujem.
13. 4. 2023 16:28nové

Dobrý den,
platí informace uvedené na webové stránce programu v sekci Podmínky přijetí: https://www.fss.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/23325-psychologie
Je velice málo pravděpodobné, že by se tyto podmínky v průběhu přijímacího řízení změnily, proto již od listopadu platí podmínky 1. ZSV + OSP (SCIO) nebo 2. ZSV (SCIO) + TSP.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
změněno 13. 4. 2023 16:41 nové
A nepletete si to s podmínkami pro přijetí do programu psychologie na FF? Odborný test z psychologie je jejich "specialita" (a v nabídce programů v sekci Pro uchazeče na webu FF jsem ho u tohoto programu pro uvedené datum skutečně našla). Pro FSS platí to, co uvedla paní komunikátorka přijímacího řízení.
Vladimír Kolář
3. 5. 2023 15:09nové
Výsledky přijímacího řízení FF psychologie
Dobrý den, můžu se zeptat, kdy bude zhruba zveřejněno zda jsem se dostal/nedostal na obor? Ptám se na FF, případně i FSS, děkuju.
změněno 7. 5. 2023 23:57 nové

Dobrý den,

výsledek přijímacího řízení - návrh na přijetí / rozhodnutí o nepřijetí obdržíte do Vaší e-přihlášky po zasedání přijímací komise na příslušné fakultě:

na FF nejpozději v rozmezí 31.5.2023 - 10.7.2023, na FSS nejpozději v rozmezí 17.5.2023 - 21.6.2023

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Matěj Záhorský
21. 5. 2023 16:10nové
Dodatečné přijímací řízení (druhé kolo)
Dobrý den, mohu se zeptat, jestli bude i letos probíhat dodatečné přijímací řízení, stejně jako tomu bylo v minulém roce?
22. 5. 2023 22:06nové

Dobrý den,
některé z fakult mohou vypsat dodatečné přijímací řízení do studijních programů, které nebyly plně obsazeny. Budete-li mít o studium zájem, sledujte webové stránky příslušných fakult, kde by se měly v průběhu léta objevit bližší informace.
Aktuální seznam programů, do kterých je právě možné podat přihlášku, naleznete na https://is.muni.cz/prihlaska/info.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
Kateřina Vyklická
8. 6. 2023 15:09nové
Sociální práce - poradenství (výsledky přijímacího řízení)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy budou známé výsledky přijímacího řízení na obor Sociální práce-poradenství (kombinovaná forma, magisterské studium).
DĚKUJI :)
11. 6. 2023 23:16nové

Dobrý den,
zasedání přijímací komise proběhne 23.6., po tomto datu budou zároveň do e-přihlášek vloženy Návrhy na přijetí.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení