KAŠNÝ, Martin, Lucie ŠKORPÍKOVÁ, Jana ILGOVÁ, Břetislav KOUDELA, Milan GELNAR, David POTĚŠIL, Zbyněk ZDRÁHAL, Peter THOMPSON a Dante ZARLENGA. The comparison of functional molecules from excretory-secretory products of two Trichinella species. In 14th International Conference on Trichinellosis in Berlin. 2015.
Originální název The comparison of functional molecules from excretory-secretory products of two Trichinella species
Autoři KAŠNÝ, Martin, Lucie ŠKORPÍKOVÁ, Jana ILGOVÁ, Břetislav KOUDELA, Milan GELNAR, David POTĚŠIL, Zbyněk ZDRÁHAL, Peter THOMPSON a Dante ZARLENGA.
Vydání 14th International Conference on Trichinellosis in Berlin, 2015.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 10600 1.6 Biological sciences
Stát vydavatele Německo
Organizační jednotka Přírodovědecká fakulta
Klíčová slova anglicky Trichinella spiralis; Trichinella pseudospiralis; excretory-secretory products; mass spectrometry
Změnil Změnila: Mgr. et Mgr. Jana Ilgová, Ph.D., učo 223075. Změněno: 16. 10. 2015 12:26.
Návaznosti
MUNI/A/1484/2014, interní kód MUNázev: Analýzy diverzity biologických systémů různých úrovní a na různých škálách terestrického a akvatického prostředí (Akronym: BIDA4)
Investor: Masarykova univerzita, Analýzy diverzity biologických systémů různých úrovní a na různých škálách terestrického a akvatického prostředí, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty
VytisknoutZobrazeno: 29. 6. 2024 22:50