SŤAHEL, Pavel, Petr SLÁDEK, Pere ROCA I CABARROCAS a Radek PŘIKRYL. Polymorphous silicon:New material for solar cells. In Proc. of 5th EDS 98. Brno: VUT Brno, 1998, s. 263-266.
Originální název Polymorphous silicon:New material for solar cells
Autoři SŤAHEL, Pavel, Petr SLÁDEK, Pere ROCA I CABARROCAS a Radek PŘIKRYL.
Vydání Brno, Proc. of 5th EDS 98, s. 263-266, 1998.
Nakladatel VUT Brno
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Stať ve sborníku
Obor 10302 Condensed matter physics
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova anglicky polymorphous silicon; solar cell
Štítky polymorphous silicon, solar cell
Změnil Změnil: doc. RNDr. Petr Sládek, CSc., učo 1617. Změněno: 20. 5. 2003 18:06.
The polymorphous hydrogenated silicon as a new material for photovoltaic solar cells is studied by means of CPM and PDS. The very good stability is discussed with respect to the material structure.
Návaznosti
MSM 143100003, záměrNázev: Studium plazmochemických reakcí v neizotermickém nízkoteplotním plazmatu a jeho interakcí s povrchem pevných látek
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Studium plazmochemických reakcí v neizotermickém nízkoteplotním plazmatu a jeho interakcí s povrchem pevných látek
VytisknoutZobrazeno: 27. 4. 2024 01:10