JANČÍK, Jiří, Jarmila SIEGELOVÁ, Petr DOBŠÁK, Jaroslava POCHMONOVÁ, Jitka TOMÍČKOVÁ, Michaela FRANTISOVÁ a Roman PANOVSKÝ. Effect of combined exercise training on quality of life and aerobic capacity in patients with chronic coronary artery disease. European Journal of Cardiovascular Prevention and Rehabilitation. Supplement EuroPRevent Congress Madrid, 19-21 April 2007. London, UK: Lippincott Williams & Wilkins, 2007, roč. 14, Suppl.1, s. S89, 1 s. ISSN 1741-8267.
Originální název Effect of combined exercise training on quality of life and aerobic capacity in patients with chronic coronary artery disease
Název česky Efekt kombinovaného tréninku na kvalitu života a aerobní kapacitu u pacientů s chronickou ischemickou chorobou srdeční
Autoři JANČÍK, Jiří, Jarmila SIEGELOVÁ, Petr DOBŠÁK, Jaroslava POCHMONOVÁ, Jitka TOMÍČKOVÁ, Michaela FRANTISOVÁ a Roman PANOVSKÝ.
Vydání European Journal of Cardiovascular Prevention and Rehabilitation. Supplement EuroPRevent Congress Madrid, 19-21 April 2007, London, UK, Lippincott Williams & Wilkins, 2007, 1741-8267.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Článek v odborném periodiku
Obor 30201 Cardiac and Cardiovascular systems
Stát vydavatele Česká republika
Impakt faktor Impact factor: 2.221
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Klíčová slova anglicky exercise training; quality of life
Štítky Exercise training, quality of life
Příznaky Mezinárodní význam, Recenzováno
Změnil Změnila: Mgr. Marta Drozdková, učo 104363. Změněno: 14. 7. 2008 11:17.
In 83 patients with stable chronic coronary disase all 5 SAQ dimensions were significantly better after three months lasting combined training.
Anotace česky
U 83 pacientů se stabilní chronickou ICHS u všech 5 dimenzí SAQ došlo k signifikantnímu zlepšení po 3 měsíce trvajícím kombinovaném tréninku.
Návaznosti
MSM0021622402, záměrNázev: Časná diagnostika a léčba kardiovaskulárních chorob
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Časná diagnostika a léčba kardiovaskulárních chorob
VytisknoutZobrazeno: 26. 4. 2024 08:00