USTOHAL, Libor, Hana KUČEROVÁ, Radovan PŘIKRYL, Simona VENCLÍKOVÁ, Petra NAVRÁTILOVÁ, Tomáš KAŠPÁREK a Eva ČEŠKOVÁ. Repetitive transcranial magnetic stimulation (rTMS) and its influence on psychopathology and cognitive functions in patients with depressive disorder. In XIV World Congress of Psychiatry, Česká a slovenská psychiatrie, 2008;104(10), 1234. ISSN 1212-0383. 2008.
Originální název Repetitive transcranial magnetic stimulation (rTMS) and its influence on psychopathology and cognitive functions in patients with depressive disorder
Název česky Repetitivní transkraniální magnetická stimulace a její vliv na psychopatologii a kognitivní funkce u pacientů s depresivní poruchou.
Autoři USTOHAL, Libor, Hana KUČEROVÁ, Radovan PŘIKRYL, Simona VENCLÍKOVÁ, Petra NAVRÁTILOVÁ, Tomáš KAŠPÁREK a Eva ČEŠKOVÁ.
Vydání XIV World Congress of Psychiatry, Česká a slovenská psychiatrie, 2008;104(10), 1234. 2008.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 30000 3. Medical and Health Sciences
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Změnil Změnil: Mgr. Michal Petr, učo 65024. Změněno: 18. 4. 2018 11:36.
Prezentovaná studie srovnává účinnost rTMS na psychopatologii a kognitivní funkce u pacientů s depresivní poruchou ve srovnání s kontrolní skupinou pacientů léčených antidepresivy.
Anotace česky
Návaznosti
MSM0021622404, záměrNázev: Vnitřní organizace a neurobiologické mechanismy funkčních systémů CNS
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Vnitřní organizace a neurobiologické mechanismy funkčních systémů CNS