KNECHT, Petr a Tomáš JANKO. Kurikulum a učebnice z pohledu pedagogického výzkumu - zpráva z konference. Praha: Karolinum, 2009.
Originální název Kurikulum a učebnice z pohledu pedagogického výzkumu - zpráva z konference
Název anglicky Curriculum and textbooks from the educational research perspective - conference review
Autoři KNECHT, Petr a Tomáš JANKO.
Vydání Praha, 2009.
Nakladatel Karolinum
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Účelové publikace
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky kurikulum; výzkum kurikula; učebnice; výzkum učebnic
Klíčová slova anglicky textbooks research; textbooks; curriculum; curriculum research; Czech Republic
Štítky curriculum, curriculum research, Czech Republic, textbooks, textbooks research
Změnil Změnil: doc. Mgr. Petr Knecht, Ph.D., učo 53924. Změněno: 9. 7. 2021 23:10.
Článek je zprávou z konference Kurikulum a učebnice z pohledu pedagogického výzkumu, která se uskutečnila v červnu 2008 na PdF MU.
Anotace anglicky
The contribution is a review of the conference Curriculum and textbooks from the educational research perspective which held in June 2008 at the Masaryk University Faculty of Education.
Návaznosti
LC06046, projekt VaVNázev: Centrum základního výzkumu školního vzdělávání (Akronym: RECES)
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Centrum základního výzkumu školního vzdělávání
VytisknoutZobrazeno: 6. 5. 2024 16:01