ZAMBO, Iva, Markéta HERMANOVÁ, Dagmar ADÁMKOVÁ KRÁKOROVÁ, Peter MÚDRY, Karel ZITTERBART, Michal KÝR, Karel VESELÝ, Jaroslav ŠTĚRBA a Renata VESELSKÁ. Klinicko-patologické aspekty exprese nestinu v high-grade osteosarkomech. In Olomouc, XIX. sjezd českých a slovenských patologů, VII. dny diagnostické, prediktivní a experimentální onkologie. Sborník abstrakt. s. B19. 2011. 2011. ISSN 1802-4475.
Originální název Klinicko-patologické aspekty exprese nestinu v high-grade osteosarkomech
Název anglicky Clinicopathological aspects of nestin expression in high-grade osteosarcomas
Autoři ZAMBO, Iva, Markéta HERMANOVÁ, Dagmar ADÁMKOVÁ KRÁKOROVÁ, Peter MÚDRY, Karel ZITTERBART, Michal KÝR, Karel VESELÝ, Jaroslav ŠTĚRBA a Renata VESELSKÁ.
Vydání Olomouc, XIX. sjezd českých a slovenských patologů, VII. dny diagnostické, prediktivní a experimentální onkologie. Sborník abstrakt. s. B19. 2011, 2011.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 30200 3.2 Clinical medicine
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Lékařská fakulta
ISSN 1802-4475
Klíčová slova česky osteosarkom, nestin, prognóza, imunohistochemie, imunofluorescence
Klíčová slova anglicky osteosarcoma, nestin, prognosis, immunohistochemistry, immunofluorescence
Příznaky Mezinárodní význam, Recenzováno
Změnil Změnila: MUDr. Iva Staniczková Zambo, Ph.D., učo 22327. Změněno: 20. 2. 2012 05:10.
Práce je zaměřena na identifikaci nestin pozitivních nádorových buněk v high-grade osteosarkomech a určení prognostického významu této exprese.
Anotace anglicky
Study is focused on the identification of nestin positive tumor cells in high-grade osteosarcomas and determine the prognostic significance of this expression.
Návaznosti
MSM0021622415, záměrNázev: Molekulární podstata buněčných a tkáňových regulací
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Molekulární podstata buněčných a tkáňových regulací
VytisknoutZobrazeno: 7. 5. 2024 12:24