Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
Tento blog píše
FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Starší příspěvky
Kategorie
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Právo číst: kdokoliv v Internetu, pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
Právo komentovat: pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
1. 8.
2016

Prodej vstupenek do muzea pomocí Obchodního centra MU

  • RSS
Dosud nehodnoceno.
Novinky

Vývojáři Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU) uvedli do pilotního provozu novou aplikaci v Obchodním centru MU (OC MU), která umožní rychle prodávat, tisknout a vystavovat vstupenky do Mendelova muzea. Součástí řešení je i pomoc s realizací technické infrastruktury v historických prostorách Opatství na Mendelově náměstí.

 

 

Obr. 1: Ukázka pokladní aplikace.

Nový software pomáhá se zaúčtováním tržby a odstraňuje práci ekonomického oddělení při účetní uzávěrce. Je také napojen přímo na OC MU, využívá tedy služeb, které jsou dostupné pro internetový prodej. Další výhodou on-line aplikace je, že umožňuje snadnou kontrolu položek a je připravena pro budoucí zavedení elektronické evidence tržeb. Součástí inovace je uzpůsobení grafické podoby vstupenky pro potřeby Mendelova muzea. Pokladní aplikace se již použila napříkad k prodeji vstupenek na vernisáž Katky Pračkové.

Do budoucna se plánuje spustit prodej reklamních předmětů Mendelova muzea a realizace snadnější skladové evidence prodaného zboží. Počítá se také s platbou v eurech.

Informace a aktuální nabídku Mendelova muzea naleznete na jejich webových stránkách.
Nabídka OC MU se nachází na adrese https://is.muni.cz/obchod/.

Dosud nečteno0 komentářůpermalink
« On-line přípravné kurzy Lékařské fakulty slaví úspěch (1. 8. 2016 11:52) | Změna přihlašovací stránky Informačního systému MU » (1. 8. 2016 12:01)

Zatím žádné komentáře.