8. 11. 2010 16:23nové
Dotazy specifické pro pedagogickou fakultu.
Anežka Sýkorová
21. 5. 2018 18:30nové
Zápis ke studiu

Dobry den,
byla jsem přijata na fakultu a v e-prihlasce se psalo, ze do 2 tydnu, dostanu informace o zápisu ke studiu.
Zatím jsem žádné informace nedostala a dva týdny to už budou.
Je možné, že se nekde stala chyba a ke me se informace nedostaly nebo mi teprve přijdou?
Dekuji za odpověď,

Anežka Sykorova
21. 5. 2018 19:00nové

Dobrý den,

termín zápisu na PdF je plánován na 27.-29. června 2018. Upřesnění místa, data a času konání zápisu naleznou všichni přijatí uchazeči ve své e-přihlášce. Tištěné pozvánky k zápisu poštou PdF nezasílá, pouze e-mailové oznámení.

Více informací k zápisu najdete na http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/zapis-ke-studiu.
Petra Svobodová
28. 6. 2018 21:10nové
Dobrý den,
dnes jsou to dva týdny co jsem se dozvěděla výsledky přijímacích zkoušek na navazující magisterské studium. Bohužel v přihlášce stále nejsou upřesněny informace kdy se mám dostavit k zápisu. Kdy tyto informace budou k dispozici? Potřebuji to vědět kvůli práci.
Děkuji za odpověď
Svobodová
Michaela Pauderová
29. 6. 2018 10:53nové
Dobrý den, také stále čekám, ale ze svého pátrání jsem zjistila, že by zápisy do navazujícího studia měly být 23.-24.7. Neřiďte se tím ale, jen jsem to našla na stránkách, musíme holt vyčkat.
Petra Svobodová
změněno 29. 6. 2018 16:23 nové
Dobrý den, tuto informaci jsem také našla, ale bohužel mi to moc nepomůže :D . Potřebovala bych to přesně :) . Tak snad nám dají brzy vědět.
5. 7. 2018 11:38nové

Dobrý den,

zápisy do navazujících magisterských oborů na Pedagogické fakultě proběhnou dne 24. července 2018. Viz http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/zapis-ke-studiu. Podrobné informace o místě a čase konání budou v dohledné době uveřejněny ve Vašich e-přihláškách. Také se pro podrobné informace můžete obrátit na oddělení pro přijímací řízení na PdF (prijimacky@ped.muni.cz).
Anna Šedivá
23. 5. 2018 12:58nové
Dobrý den, já také stále čekám a čekám. Zatím taky nic nepřišlo.
Martina Hrubá
24. 5. 2018 23:31nové
Přidávám se, také čekám a vyhlížím změny v e-přihlášce...
:(
Vladimíra Haindlová
změněno 25. 5. 2018 17:49 nové
Dobrý den, taky stále čekám, kdy napíší termín k zápisu ke studiu na dálkové studium. Hlavně bych to ráda věděla skrz práci. Doufám že to připadne na 26., protože bych to musela pak zbytečně v práci přehazovat nebo prosit o náhradní termín zápisu :( tak doufám, že se to dozvíme co nejdřív..
Zuzana Hutlová
28. 5. 2018 08:16nové
Dobrý den, také netrpělivě čekám a také potřebuji vědět termín co nejdřív kvůli práci a dovolené. Dva týdny jsou pryč a nikde nic :(
29. 5. 2018 17:37nové

Dobrý den,

termíny zápisů na Pedagogickou fakultu byly k dnešnímu datu uveřejněny v e-přihláškách.
Alena Nepimachová
změněno 31. 5. 2018 19:26 nové
Výsledky přijímacího řízení NMgr.studium Spec.ped.pro učitele

Dobrý den,
včera proběhly přijímací zkoušky pro NMgr.studium oboru Spec.ped.pro učitele. Již večer byly v e-přihlášce naimportovány získané body. Ráda bych se zeptala, kdy asi můžeme očekávat vyhodnocení testu v percentilech. Až za 14 dní nebo dříve? A bude poté zveřejněna např. i hranice úspěšnosti, případně i naše pořadí mezi uchazeči?

Za odpověď předem děkuji.

Alena Nepimachová
2. 6. 2018 16:52nové

Dobrý den,

datum zasedání přijímací komise na PdF pro navazující magisterské obory je plánováno na 14.6.2018 (viz http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/vysledky-prijimaciho-rizeni). Rozhodnutí o přijetí/nepřijetí bude uveřejněno nedříve po konání tohoto zasedání.

Ohledně uveřejnění dalších informací krom rozhodnutí o přijetí rozhoduje sama fakulta. V případě, že ve Vaší e-přihlášce nebudou uveřejněny, můžete se obrátit na oddělení pro přijímací řízení na PdF (prijimacky@ped.muni.cz).
Kristýna Daňová
3. 6. 2018 16:05nové
Hra na hudební nástroj
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je nutné umět hrát na hudební nástroj u oboru Učitelství pro 1. stupeň základní školy? V případě, že člověk neumí na nic hrát, bude se muset naučit sám nebo ho na to připraví fakulta?
Děkuji za odpověď.
6. 6. 2018 11:36nové

Dobrý den,

odpoveď na Váš dotaz je uvedena pod nadpisem "Další informace" na https://www.muni.cz/bakalarske-a-magisterske-obory/5484-ucitelstvi-pro-1-stupen-zakladni-skoly:

"Počítá se rovněž s určitými dispozicemi v oblastech hudební, výtvarné, technické a tělesné výchovy:

V oblasti hudební výchovy jde o znalosti základních hudebně teoretických pojmů, čtení a psaní not v houslovém i basovém klíči, stupnice dur a moll, stavba základních intervalů, durových a mollových kvintakordů a dominantního septakordu včetně obratů, hlavní harmonické funkce (T, D, S); dále o schopnosti opakovat jednoduché melodicko-rytmické útvary, sluchově analyzovat a zazpívat jednotlivé tóny zahraných kvintakordů, popř. dominantního septakordu. Důležitým předpokladem je kultivovaný a intonačně čistý přednes jednoduché písně, zřetelná výslovnost bez artikulačních vad; pro hru na klavír pak zvládnutí technických cvičení a přednesových skladeb na úrovni některé ze standardních klavírních škol pro začátečníky. Doporučená vstupní úroveň je absolutorium 1. stupně základní umělecké školy. Hra na jiné hudební nástroje se v základním rámci tohoto studia na katedře hudební výchovy nevyučuje a nemůže nahradit hru na klavír!"
Michaela Pauderová
26. 6. 2018 12:24nové
Rozvrh kombinované studium
Dobrý den, prosím o informaci, kdy probíhá výuka v kombinovaném studiu oboru speciální pedagogiky pro učitele. Vím, že v pátek a sobotu, ale netuším, od kolika hodin. Pracuji ve škole a nemohu si dovolit chybět v pátek dopoledne. Pokud by probíhala výuka, je možné domluvit náhradu za absenci? Moc děkuji za pomoc.
26. 6. 2018 13:06nové

Dobrý den,

otázky týkající se rozvrhu a náplně studia prosím směřujte na studijní oddělení příslušné fakulty, ve Vašem případě na studijní oddělení Pedagogické fakulty (studijni@ped.muni.cz). Děkuji za pochopení.
Alena Nepimachová
26. 6. 2018 16:15nové
Dobrý den,
kdybyste náhodou na to studijní psala a nějaké informace o rozvrhu a výuce (např. jestli se začíná od 8,00 nebo jak jsem slyšela od 7,30 hod.)jste obdržela, buďte tak hodná a napište je sem do komentáře pro nás ostatní. Děkuji.
Michaela Pauderová
26. 6. 2018 17:14nové
Dobrý den, mám ke studiu více otázek, na studijní jsem dnes odpoledne napsala, tak uvidíme, dám Vám určitě vědět.
9. 7. 2018 02:29nové

První ranní hodina začíná v 8 hodin, je otázka, jestli opravdu budete mívat výuku už v tuto dobu.

V minulosti začínala na PdF první hodina od 7:30, ale počínaje právě nadcházejícím semestrem by měla celá MU přejít na jednotný rozvrh, kdy první hodina začíná v celou hodinu (tedy v těch 8).
Alena Nepimachová
3. 7. 2018 07:51nové
Přijetí na dva studijní obory a zápis ke studiu
Dobrý den,
v rámci pedagogické fakulty jsem byla přijatá na dva studijní obory, studovat budu ale pouze jeden. Oba obory mají termín zápisu v jeden den i hodinu. Mám skutečnost, že ke studiu druhého oboru nenastoupím, dávat vědět předem, nebo stačí až u zápisu?
Za odpověď děkuji.
5. 7. 2018 11:33nové

Dobrý den,

nenastoupení na obor, na který jste byla přijata, nikde nahlašovat nemusíte.
Klára Staňková
14. 8. 2018 15:11nové
Celoživotní vzdělávání
Dobrý den, na svůj obor jsem se nedostala a tak jsem podala přihlášku k celoživotnímu vzdělávání na daný obor. Napsali mi, že jsem přijatá, ale nedostala jsem žádný dopis. Kdy se tedy dozvím, kdy je zápis ke studii, kdy si navolím rozvrh,..?
29. 8. 2018 18:00nové

Dobrý den,

omlouvám se za pozdní reakci na Váš dotaz. Pokud je Váš dotaz stále aktuální, obraťte se prosím na oddělení celoživotního vzdělávání na Pedagogické fakultě na ccv@ped.muni.cz. Děkuji za pochopení.