8. 11. 2010 16:05nové
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
Leona Vařílková
25. 7. 2020 18:22nové
rozhodnutí o přijetí
Dobrý den,
chtěla bychse zeptat jestli někdo neví kde bych v e-přihlášce našla rozhodnutí o přijetí jelikož to vůbec nemůžu najít. Děkuji
Leona Vařílková
25. 7. 2020 18:26nové
myslela jsem ten dokument který máme přinést na zápis
změněno 25. 7. 2020 19:08 nové
Mám stejný problém, také ho tam nemám. Přijat jsem byl, termíny zápisu tam mám, ale Rozhodnutí o přijetí tam nemám. L.
změněno 26. 7. 2020 08:26 nové

No pro rozhodnutí o nepřijetí odkazovali na sekci Dokumenty nebo tak nějak, neschovává se rozhodnutí třeba tam?

Každopádně zápisový list vypadá takto: https://www.phil.muni.cz/do/phil/Pracoviste/prijimaci/materialy_uchazeci/formulare/uchazeci_zapisovy_list.pdf, takže rozhodnutí potřebujete "pouze" k tomu, abyste správně vyplnil/a studijní program a studijní plán. Není tam důležité žádné číslo jednací, datum nebo něco podobného (na rozdíl od odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí), takže pokud je někde jinde v přihlášce vidět, kam přesně jste se hlásil/a, není existence "papíru" s názvem "Rozhodnutí o přijetí" nezbytná.
31. 7. 2020 21:28nové
Dobrý den,
rozhodnutí je či bude dostupné ve Vaší E-přihlášce v rubrice "Výsledek přijímacího řízení" podsekce "Dokumenty". Pokud se rozhodnutí zatím ve Vaší e-přihlášce nenachází, nemusíte se bát, že by se na Vás zapomnělo. Filozofická fakulta si nyní prochází administrativním přetížením a tak jsou rozhodnutí do e-přihlášky nahrávána se zpožděním.