Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
This blog is written by
PhotographsFI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Blog owners: FI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Right to read: anyone on the Internet, a specific group of users: FI:CVT FI
Right to post comments: a specific group of users: FI:CVT FI
29. 5.
2005

O studentské předmětové anketě se dočtete v časopisu MUNI.CZ 5/2005

  • RSS
Not rated yet.
Novinky
Redakce časopisu MUNI. CZ otiskla několik článků ke studentské předmětové anketě (http://info.muni.cz/, v čísle 5/2005, str. 6). Jeden z článků pochází z vývojového týmu IS MU a dozvíte se v něm o filozofii a historii ankety integrované v Informačním systému MU, co je cílem ankety, jak vznikala, pro koho je určena nebo jakým způsobem je řešena aplikace ankety v IS MU.

V dalších článcích se redakce ptala na názory vedoucích kateder, převážně z PdF, a studentů. (Pozn.: V článku je zajímavé například, že studenti často přeceňují kompetence správců systému. Správci rozhodně neřeší, jak má vypadat samotná anketa, ale jak nejlépe navrhnout aplikaci pro realizaci ankety, její umístění v systému, možnost změn a mnoho koncepčních a technických detailů a i ty řeší vždy kontinuálně ve spolupráci s vedením MU.)

Velmi zajímavý je také rozhovor o anketě s prorektorkou pro studium prof. Zuzanou Brázdovou.

29. května 2005

Not read yet0 commentspermalink
« Nová funkčnost pro manažery univerzity v Informačním systému MU (29. 5. 2005 00:00) | Další zabezpečení údajů evidovaných v IS MU » (6. 6. 2005 00:00)

No comments have been posted yet.