Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
Tento blog píše
FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Starší příspěvky
Kategorie
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Právo číst: kdokoliv v Internetu, pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
Právo komentovat: pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
4. 10.
2016

Evidence informace o vyučujícím u jednotlivé rozvrhové akce

  • RSS
Informačně přínosné | 1 | 1
Novinky

V rozvrhových aplikacích Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU) nově přibyla evidence vyučujícího k jednotlivé rozvrhové akci. Tato možnost se například využije, pokud má předmět dvě přednášky týdně, ale každou z nich má na starost jiný přednášející. Cílem je v rozvrhu zobrazit toho učitele, kterého následně studenti skutečně najdou v učebně. Obdobně vyučující vidí ve svém rozvrhu pouze ty hodiny, které v rámci předmětu opravdu vyučuje.

Obr. 1: Přiřazení vyučujícího k rozvrhové akci.

Tuto doplňující informaci mohou k předmětům zavést pověření pracovníci fakult, kteří rozvrh fakulty do IS MU zadávají. Informace o vyučujících je možné zadat v jednotlivých manipulacích s rozvrhem, dále pomocí importu rozvrhu nebo v nové grafické aplikaci pro práci s rozvrhem.

Studenti si mohou jednotlivé vyučující zobrazit po zaškrtnutí možnosti "vypisovat i učitele" v nastavení výpisu rozvrhu.

Obr. 2: Zobrazení vyučujícího v rozvrhu.

O dřívějším grafickém vylepšení agendy Rozvrh jsme informovali v novince Rozvrh v novém hávu.
Rozvrháři mohou potřebné informace doplnit cestou Rozvrh -> Manipulace s rozvrhem v grafické aplikaci/Import rozvrhu/Jednotlivé manipulace s rozvrhem.

Dosud nečteno0 komentářůpermalink
« Změna přihlašovací stránky Informačního systému MU (1. 8. 2016 12:01) | Zápis do seminárních skupin lze nyní omezit prerekvizitami » (4. 10. 2016 11:23)

Zatím žádné komentáře.