Aplikace Lidé jak ji neznáte

Zajímavé | 3 | 3
Novinky

Vývojový tým Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU) stále pokračuje s úpravou agend do nového responzivního designu pro podporu mobilních zařízení. Tentokrát přišla na řadu aplikace Lidé.

Jedná se o hlavní aplikaci, která umožňuje vyhledávat a prezentovat osoby, které jsou pracovně či studijně svázané s Masarykovou univerzitou.

Obr. 1: Možnosti vyhledávání v aplikaci

Odlehčený vzhled Osobní stránky disponuje intuitivně seřazenými informacemi. Vyhledávací lišta je nově vložena přímo nad informacemi o uživateli v horní části stránky. Pod e-mailovým kontaktem uživatele se nově nachází například přímý odkaz na vložení souborů do Úschovny, který byl původně skrytý v záložce Profil. Organizační změnou prošly i informace o uživateli zařazené do záložek, jako je Studium, Výuka, Profil apod.

Obr. 2: Ukázka Osobní stránky

Zaměstnanci univerzity na své Osobní stránce naleznou navíc záložku Školení a předpisy, kde se nachází přímý odkaz do aplikace Školení bezpečnosti práce se seznamem relevantních předpisů. Záložka Publikace nyní nabízí řazení publikací podle typu a možnost jejich filtrování. V neposlední řadě zaznamenal změnu i rozcestník pro editaci Osobní stránky, kde se přehledně nacházejí odkazy na jednotlivá nastavení související se stránkou.

« Přihlašování na lékařské prohlídky v novém kabátku (22. 11. 2020 12:04) | Videa pro nastupující studenty a učitele » (22. 11. 2020 12:19)