Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
Tento blog píše
FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Starší příspěvky
Kategorie
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Právo číst: kdokoliv v Internetu, pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
Právo komentovat: pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
28. 2.
2011

Historie změn publikačních záznamů

  • RSS
Dosud nehodnoceno.
Novinky

Nejen v souvislosti s každoročním přenosem publikačních záznamů z databáze Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU) do Rejstříku informací o výsledcích (RIV) Rady pro výzkum, vývoj a inovace, přichází Vývojový tým IS MU s praktickou novinkou – aplikací na sledování změn publikačních záznamů.

Nová funkce "Historie změn publikací" při založení, smazání či jakékoliv provedené změně publikačního záznamu vytvoří textový soubor, do kterého je vepsán publikační záznam před změnou, seznam provedených změn, publikační záznam po změně a autor provedených změn. Pracovník odpovědný za správnost publikačních záznamů dané fakulty, nejčastěji referent oddělení pro výzkum a vývoj, díky této aplikaci jasně vidí, kdo a kdy se záznamem manipuloval a jaké změny v něm provedl.

Obr. 1: Výpis provedených změn.

Uživatelé mající právo daný záznam editovat, tedy nejen autoři, ale i pověření pracovníci, se k historii změn daného publikačního záznamu dostanou po kliknutí na příslušný odkaz na stránce podrobného výpisu informací o publikaci.

Osobní administrativa → Publikace → Podrobný výpis o publikaci → Zobrazit historii publikace

Obr. 2: Historie změn publikace.

O novinkách v agendě Publikace jsme informovali také například v novinkách Přiřazení výsledku k internímu projektu MU v Publikacích, Vyhledávání v publikační bázi NK ČR pomocí Publikací, Možnosti využití štítků v Publikacích.

28. února 2011

Dosud nečteno0 komentářůpermalink
« Evidujte docházku studentů přímo v Záznamníku učitele (28. 2. 2011 00:00) | Nový projekt Repozitar.cz » (28. 2. 2011 05:42)

Zatím žádné komentáře.