8/11/2010 16:05new
Dotazy specifické pro filozofickou fakultu.
17/9/2020 10:10new
Nesprávný dokument rozhodnutí o nepřijetí
To myslíš mě nebo Vendulu? Není problém, klidně si tě najdu na FB :)
Vendula Benešová
17/9/2020 10:54new
Vendy Benešová. :) Ale přijde mi zvlastni, ze studijní dva měsíce nikomu neodepisuje a najednou se někdo Míši ozval s touhle informací..
17/9/2020 11:47new
Není to najednou, psala jsem už začátkem září a 4. mi odpověděli tohle:

Vážená paní,

do programu Psychologie už nebudou dobíráni další uchazeči.

S pozdravem Vlasta Dvořáčková

Lenka Klosnarová
11/8/2020 10:41new
Dodatečné přijímací řízení
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat kdy bude zveřejněn termín dodatečného přijímacího řízení.
Děkuji za odpověď.
Nicolette Adamcová
11/8/2020 10:59new
Zatím je daný termín 14. září, čas ještě bude upřesněný.
Lenka Klosnarová
14/8/2020 13:43new
Děkuju moc za odpověď a můžu se zeptat kde je možné to dohledat? Ve své přihlášce žádné info zatím nemám..
Nicolette Adamcová
17/8/2020 07:53new
Přišlo to v e-mailu. Pozvánky zatím oficiálně nepřišly.
17/8/2020 20:47new
Dodatečné přijímací řízení - Psychologie
Dobrý večer,
můžu se zeptat, kdy bych se případně dozvěděla o dobírání na obor Psychologie + jak tohle dobírání dopadlo?
Ještě by mě zajímala jedna věc. Loni jsem byla nepřijata, protože jsem měla percentil 43 a v pořadí jsem byla 237. Pak jsem ve statistikách zjistila, že poslední přijatý měl percentil 45. To znamená, že se tolik lidí dobíralo? Vím, že byl ještě přijímací pohovor, ale i tak mi to, vzhledem k zájmu o studium Psychologie, moc nesedí.
Letos jsem byla 154.-160., tak by mě zajímalo, jak na tom eventuálně jsem. Předem děkuji za každý postřeh! :)
P. S. Na studijní jsem psala, ale chápu, že jsou zahlcení maily, tak neodpovídají.
Hezký večer!
22/8/2020 13:21new

Vážená paní Nováková,

v letošním roce bylo přijato do Vámi zmíněného programu 95 uchazečů. Vaše pořadí je, jak sama zmiňujete 154.-160. Statistika z minulého roku uvádí, že poslední přijatý uchazeč měl percentil 45. Vy, jak sama zmiňujete jste tohoto percentilu nedosáhla a tudíž byla kapacita programu naplněna uchazeči, kteří dosáhli u přijímací zkoušky lepšího výsledku. V případě automatického dobírání fakulta e-mailem informuje přímo uchazeče, kterým hodlá při nenaplnění kapacity zápis umožnit. Zda již k dobírání došlo, či zda k němu dojde ví, bohužel, pouze studijní oddělení fakulty. Proto Vás prosím o vyčkání odpovědi z fakulty. Mrzí mne, že Vám nemohu poskytnout přívětivější odpověď.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Linda Krajsová - komunikátor pro přijímací řízení
23/8/2020 08:55new
Děkuji za odpověď.
Vendula Benešová
24/8/2020 15:44new
Dodatečné přijímací řízení
Zdravím, potýkám se s obdobnou situací, ale mé umístění bylo 99.-104. V přihlášce byl důvod v dokumentu PDF mého nepřijetí "nedostavení se k přijímací zkoušce". Studijní oddělení bohužel nekomunikovalo, a tak jsem se musela jako spousta dalších obrátit na pana proděkana. Pan proděkan se okamžitě ozval, že důvod bude předělán na kapacitní důvody (což se nestalo), a že se fakulta o dobírání může rozhodnout během srpna případě až v září a následující uchazeče budou kontaktovat.
24/8/2020 15:47new
Taky mám v rozhodnutí, že jsem se nedostavila, ale to považuju jen za formalitu. Důležité je to dobírání, o víkendu jsem psala na studijní a přišla automatická odpověď, že jsou do 30. 8. na dovolené. :)
Vendula Benešová
24/8/2020 15:51new
Tak to je docela zajímavé, protože na můj tehdejší email z 4.8. mi byl taktéž odeslán automaticky e-mail, ale dovolená byla do 16.8. s tím, ze od 17.8. budou celý následující týden odpovídat, což se taktéž nestalo.
24/8/2020 16:01new
Docela chápu, že tam mají těch mailů fakt hodně. Nicméně mi ty percentily přijdou opravdu přehnané. Vím, že ještě před pár lety tomu tak bylo, ale nechce se mi věřit, že loni přijali uchazeče s percentilem 45 a letos je to (zatím) kolem 85.
Vendula Benešová
24/8/2020 16:19new
Též me vzhledem k minule statistice prekvapilo, ze mých 83,92 nestacilo. Budem si muset počkat. Třeba se ozvou kolem zářijového termínu zápisu ozvou. :)
24/8/2020 16:25new
Jojo, snad se to podaří, já měla teda necelých 71 :)
1/9/2020 10:08new
Informace o zápisu
Zdravím, mohu se zeptat, prosím, kdy obdržíme přesné informace o zápisu do nmgr. studia Učitelství ZSV pro SŠ? Děkuji.
1/9/2020 12:52new

Dobrý den,
povaha Vašeho dotazu vyžaduje odpověď fakulty. Proto, prosím, dotaz směřujte na její studijní oddělení, děkuji.

Linda Krajsová - komunikátor přijímacího řízení
2/9/2020 11:32new
Na studijní jsem samozřejmě psala, ale nereagují.
2/9/2020 14:33new
Je mi líto, že Vám z fakulty nebylo odpovězeno, ale v současné situaci je studijní oddělení administrativně vytížené, a proto prosíme o strpení. Děkujeme za pochopení.
2/9/2020 17:36new
Chápu, děkuju za odpověď, já jen, abych něco náhodou nepropásla.
Anna Jílková
15/9/2020 08:48new
Zápis
Dobrý den,
byla jsem na poslední chvíli přijata na jiný obor v rámci programu. Za dva dny je zápis a mně ještě nepřišla pozvánka, která je k zápisu nutná.
last modified 15/9/2020 09:51 new
Dobrý den,
pozvánka k zápisu nutná není vše je uvedeno na webu k informacím o zápisu. Viz: Rozhodnutí o přijetí (obdrželi jste ho v e-přihlášce, nemusíte ho však tisknout, stačí, když si ho budete moci zobrazit na mobilním telefonu a vyplnit podle něj zápisový list). Https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/zapis-do-studia