CzechIS MU Login

Přípravný kurz pro uchazeče o studium japanistiky

Warning:

This item is currently unavailable.

Seminář japonských studií Filozofické fakulty Masarykovy univerzity pořádá pro zájemce o bakalářské studium ve školním roce 2014/2015 přípravný kurz zaměřený na odbornou část přijímací zkoušky.

  Přípravný kurz k přijímacím zkouškám oboru Japanistika bude rozdělen do několika části, jejichž náplní bude praktická a teoretická příprava na přijímací zkoušky oboru Japanistika. Vyučujícími přípravného kurzu budou pracovníci Semináře japonských studií FF MU - Mgr. Barbora Leštáchová (praktická část) a Mgr. Jiří Matela, M.A. (teoretická část).

  Termín konání:
  12. dubna 2014
  Doba konání:
  Sobota od 10:00 do 17:00, vč. polední přestávky.
  Místo konání:
  Filozofická fakulta Masarykovy univerzity v Brně, Brno, Arna Nováka 1, budova D, 2. poschodí, posluchárna č. D21.

  Program:

   Sobota 12. dubna 2014
   • 10:00 – 13:00    (vyučující: Mgr. Barbora Leštáchová) - vysvětlení a nácvik japonského slabičného písma hiragany a způsobu transkripce (2 x 90 min.).
   • 14:00 – 15:30    (vyučující: Mgr. Barbora Leštáchová) - vysvětlení a nácvik japonského slabičného písma katakany (90 min.).
   • 15:30 – 17:00    (vyučující: Mgr. Jiří Matela, M.A.) - úvod do studia japanistiky, teoretická příprava na přijímací zkoušky, přehled literatury poskytující základní znalosti o Japonsku (90 min.).

  Bližší informace Vám poskytne Mgr. Šárka Vondráčková, vondrackova.sarka@gmail.com.

  Těšíme se na Vás!

  Upozornění:
  Objednávka nám slouží zároveň jako Vaše závazná přihláška. Nezaplacená objednávka je po 14 dnech automaticky zrušena a zákazník je vyřazen ze závazné evidence uchazečů.

Total: 1 500 CZK incl. VAT