Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
Tento blog píše
FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Právo číst: kdokoliv v Internetu, pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
Právo komentovat: pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
28. 2.
2007

Pohled na týdenní rozvrh

  • RSS
Dosud nehodnoceno.
Novinky
Závěrem uvádíme tip k začínajícímu semestru: studenti, kteří mají velký objem blokové výuky, si nyní mohou pohodlně zobrazit nebo vytisknout rozvrh na konkrétní aktuální týden nebo na vybrané budoucí týdny (či jiné menší údobí semestru). Systém rezervací a rozvrhu v IS MU totiž umožňuje snadno evidovat kromě událostí s běžnou periodicitou (tj. každý týden nebo každý lichý či sudý týden) také výuku nepravidelnou, blokovou. Převahu výuky tohoto typu mají například studenti lékařských oborů v závěrečných semestrech studia, kdy stážují v nemocnicích - každý týden chodí v jiné dny na jiné kliniky a další pracoviště.

Běžný student pohled na 'aktuální týden' uvítá samozřejmě v případě, kdy si není jistý, zda je týden lichý či sudý a také v případech, kdy má zapsán předmět s externím přednášejícím, který se realizuje pouze několikrát za semestr - takovýchto kurzů 'hostujících vyučujících' je celá řada.

Pohled najdete v IS MU: Osobní administrativa -> Rozvrh -> Zobrazení rozvrhu -> můj rozvrh studenta - aktuální týden

28. února 2007

Dosud nečteno0 komentářůpermalink
« Automatická konverze OpenOffice dokumentů (28. 2. 2007 00:00) | Seminář SMVP » (28. 2. 2007 05:42)

Zatím žádné komentáře.