Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
Tento blog píše
FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Právo číst: kdokoliv v Internetu, pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
Právo komentovat: pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
29. 2.
2008

Výherkyně miliardtého kliku v IS MU

  • RSS
Dosud nehodnoceno.
Novinky
Dne 15. února 2008 proběhlo na Fakultě informatiky slavnostní předání 1. ceny (taška na notebook) výherkyni Jitce Tarabové v soutěži o miliardtý klik v IS MU. Nechyběly ani bublinky a chlebíčky.


Jitka Tarabová přijímá gratulace od paní prorektorky prof. RNDr. Ivany Černé, CSc., která osobně přišla hlavní cenu předat.


Jitka Tarabová studuje na PřF obor Matematika se zaměřením na vzdělávání v kombinaci s oborem Speciální pedagogika se zaměřením na vzdělávání na PdF. Zajímaly nás její pocity - výherkyně prozradila, že to byla její první výhra v životě a protože svůj notebook zatím nevlastní, uvažuje, že si ho nyní pořídí. Pokud by si mohla vybrat, raději by vyhrála kapesní nůž, ale klikací soutěže se neúčastnila a byla tedy velmi překvapená emailem, který jí oznamoval, že vyhrála. Informace se díky IS MU rychle rozšířila a tak Jitce někteří učitelé blahopřáli brzy poté, co povolila zveřejnit své jméno jako výherce.

Děkujeme Jitce Tarabové za odpovědi na dotazy, blahopřejeme a věříme, že výhra nebude zdaleka poslední.

Vyvojový tým IS MU

Podrobnější informace k soutěži.

29. února 2008

Dosud nečteno0 komentářůpermalink
« Spolupráce s Akademii STING a VOŠ Jabok (29. 2. 2008 05:42) | Vylepšené Rozpisy studentů - studenti tvůrci témat » (29. 2. 2008 05:50)

Zatím žádné komentáře.