FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294

Software na odhalování plagiátů vyvinutý na MU zvítězil

Novinky – plagiáty

Vývojový tým Informačního systému MU (IS MU) v letošním roce zvítězil v mezinárodní soutěži Campaign on Plagiarism Detection and Wikipedia Vandalism Detection v softwarovém odhalování plagiátů, která se uskutečnila v rámci 4th International Workshop on Uncovering Plagiarism, Authorship, and Social Software Misuse PAN-10. V loňském roce se software umístil v této soutěži na druhém místě. Protože odborníci z Fakulty informatiky Masarykovy univerzity systém neustále zdokonalují a optimalizují, software letos odhalil největší množství plagiátů a vyhrál mezi 17 týmy z celého světa.

Tento software je součástí několika informačních systémů, které používá dnes již několik desítek vysokých škol, vyšších odborných škol a středních škol:

Více informací o ocenění a soutěži naleznete v tiskové zprávě nebo na stránkách týkajících se soutěže.

1. srpna 2010

« Nová titulní strana – více možností pro uživatele (1. 8. 2010 00:00) | Výhody Obchodního centra MU v externích konferenčních systémech » (1. 8. 2010 05:42)

Zatím žádné komentáře.

Nahoru | Aktuální datum a čas: 28. 6. 2017 23:06, 26. (sudý) týden