FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294

Změna chování atributu usnadní vypsání předmětu

Novinky

Předměty vyučované na Masarykově univerzitě jsou vypisovány v Informačním systému MU (IS MU) s určitou periodicitou (každoročně, jednou za dva roky apod.). Tento údaj je evidován pomocí atributu „Jak často je předmět vypisován“ v Katalogu předmětů. Dosud patřila periodicita předmětu k informativním údajům, které se dále automaticky nezpracovávají.

Nově upravil Vývojový tým IS MU chování tohoto atributu tak, aby se předmět při kopírování do dalších období dle nastavené volby automaticky vypsal či nikoliv.

Obr. 1: Zadání četnosti předmětu.

Osobní administrativa -> Katalog předmětů -> Plnění základních údajů o předmětu.

« Prázdninový příběh e-techniků (10. 7. 2014 12:11) | Vyhledávat místnosti lze podle nového kritéria » (1. 9. 2014 10:05)

Zatím žádné komentáře.

Nahoru | Aktuální datum a čas: 22. 1. 2017 04:42, 3. (lichý) týden