FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294

Nové možnosti řazení v tabulkách

Informačně přínosné | 1 | 1
Novinky

Ve vybraných aplikacích Informačního systému MU (IS MU) lze využít nové možnosti řazení v tabulkách. Vývojový tým IS MU nyní uživatelům nabízí kromě standardního třídění také možnost vlastní volby řazení. Stačí v záhlaví tabulky zvolit sloupec, podle kterého se mají údaje řadit.

Změna se týká např. tabulek se statistikou zápisu předmětu, seznamem studentů v Záznamníku učitele, číselníkem vysokých škol nebo přehledem garantů oborů.

Obr. 1: Seznam studentů v Záznamníku učitele.

Obr. 2: Číselník vysokých škol.

« Publikace na Elportálu ve formátu pro mobilní zařízení (10. 6. 2015 10:59) | Přehled zkoušek pro všechna studia » (24. 7. 2015 09:50)

Zatím žádné komentáře.

Nahoru | Aktuální datum a čas: 24. 2. 2017 13:37, 8. (sudý) týden