FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294

Zjednodušení práce se správou odpovědníků

Novinky – e-learning

Vývojový tým Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU) připravil novou verzi aplikací pro práci s odpovědníky. Nyní se učitel k prohlídce seznamu odpovědníků a k editaci odpovědníku dostane přes jedinou aplikaci, která vznikla sjednocením dvou stávajících aplikací (Odpovědníky a Popisy odpovědníků). Orientace v odpovědnících je jednodušší a přímočařejší, čemuž napomáhá i nový design seznamu odpovědníků a přidání uživateli poptávaných funkcí. Vizuální změnou prošla také agenda Sady otázek.

Vylepšení je součástí série změn, které si kladou za cíl práci s odpovědníky zjednodušit a zatraktivnit.

Obr. 1: Aplikace Správa odpovědníku.

Aplikace je dostupná přes Učitel → Správa odpovědníku.

O práci s odpovědníky jsme informovali i v novinkách Přehled nastavení popisu odpovědníku v nové podobě a Export odpovědí z Odpovědníků.

« Elportál – e-learningový portál Masarykovy univerzity v novém (8. 10. 2015 09:44) | Algebra hravou formou » (27. 10. 2015 13:46)

Zatím žádné komentáře.

Nahoru | Aktuální datum a čas: 27. 2. 2017 12:17, 9. (lichý) týden