česky | in English

 

Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
Tento blog píše
FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294
Starší příspěvky
Kategorie
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294
Právo číst: kdokoliv v Internetu, pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
Právo komentovat: pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
18. 1.
2016

Na studium medicíny se lze připravit on-line

  • RSS
Zajímavé | 2 | 2
Novinky – e-learning

Zahraniční zájemci o studium Lékařské fakulty Masarykovy univerzity (LF MU) se mohou radovat. Vyučující LF MU vytvořili v Informačním systému Masarykovy univerzity (IS MU) tři plně e-learningové kurzy v angličtině – chemii, biologii a fyziku, které by měly pomoci s přípravou na přijímací zkoušky.

Kromě klasických výkladů a studijních materiálů, obsahují všechny kapitoly kurzů také "problémy k řešení", které ukazují praktickou aplikaci teoretických informací. Nechybí procvičovací testy, kde mohou studenti korigovat své znalosti a poučit se ze svých chyb. V diskusních fórech pak mohou při komunikaci s tutory nebo mezi sebou navzájem získat chybějící informace. K závěrečným testům, které simulují reálné testy u přijímací zkoušky, je lépe přejít až poté, co si je student svými znalostmi jistý. Test totiž může opakovat jen třikrát.

Zájemci o studium kurzů mají vše na jednom místě. Od nákupu, přes průchod jednotlivými kapitolami až po ukončení probíhá vše automatizovaně v IS MU. Způsob realizace a celý proces od nastavení až po prodej kurzů, včetně několika úprav systému, pomáhali řešit pracovníci IS MU.

Zájemci, kteří kurz již začali studovat, pocházejí z Kypru, Řecka, Německa, Japonska, Velké Británie, USA a dalších zemí.

Obr. 1: Nabídka kurzů LF MU v Obchodním centru MU.

Více informací lze najít v tiskové zprávě.

Dosud nečteno0 komentářůpermalink
« E-publikace o lidském těle a matematice na Elportálu (18. 1. 2016 09:27) | Právní publikace jako pocta profesoru Valentinu Urfusovi » (1. 3. 2016 15:13)

Zatím žádné komentáře.

Relevantní odkazy 


Nahoru | Aktuální datum a čas: 20. 5. 2018 21:19, 20. (sudý) týden

Kontakty: istech(zavináč/atsign)fi(tečka/dot)muni(tečka/dot)cz, studijní odd., správci práv, is-technici, e-technici, IT podpora | Použití cookies | Více o Informačním systému