Přihlášení do IS MU
Masarykova univerzita

Elportál

Nápovědy a postupy

Níže uvedené odkazy na nápovědy a tutoriály jsou určeny zejména pro uživatele IS MU (zpravidla vyžadují autentizovaný přístup). Různým pojetím a zpracováním nápověd se snažíme vycházet vstříc našim uživatelům. Kompletní a aktuální nápovědu uživatelé najdou vždy přímo v IS MU (viz Nápovědy IS MU) nebo se mohou obrátit na uživatelskou podporu.

 • Informační postery
  Informační postery se vztahují k různým oblastem využití elektronické podpory výuky v Informačním systému MU a jejich smyslem je přitažlivou formou znázornit a seznámit uživatele se zajímavostmi, procesy a možnostmi, které souvisejí s e-learningem v IS MU.
 • Nápovědy Informačního systému MU

  Aktuální kompletní nápověda pro uživatele Informačního systému Masarykovy univerzity.

 • Balíčky
  Balíčky jsou návody, jak elektronicky podpořit výuku v IS MU. Obsahují stručný návod, který povede uživatele (učitele) při zveřejnění stud. materiálů, otevření odevzdávárny, zprovoznění el. testu, ankety, diskusního fóra nebo zveřejnění výsledků studentům. Vhodné k tisku a použití jako tahák.
 • Možnosti Informačního systému MU
  Informační systém MU provozuje a vyvíjí Fakulta informatiky Masarykovy univerzity vlastními silami od roku 1999. Podporuje studijní administrativu, e-learning a komunikaci uvnitř školy řadou nástrojů.