Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
Tento blog píše
FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Právo číst: kdokoliv v Internetu, pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
Právo komentovat: pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
8. 10.
2012

Open space konference o e-learningu IS MU II

  • RSS
Zajímavé | 1 | 1
Novinky – e-learning

Ve čtvrtek 13. září 2012 se v prostorách Knihovny univerzitního kampusu uskutečnil již druhý ročník Open space konference o e-learningu IS MU. Akce byla organizována pracovníky uživatelské podpory Centra výpočetní techniky FI MU. Učitelé měli možnost účastnit se bohatého programu, během kterého byly prezentovány výsledky spolupráce vyučujících se Servisním střediskem pro e-learning MU a e-techniky, uživatelskou podporou e-learningu v ISu.

Jak samotný název napovídá, konference se opět představila v open space formátu. Díky tomuto konceptu měli účastníci možnost výběru mezi tématy podle okruhu svých didaktických zájmů nebo mohli navštívit libovolná stanoviště a vybrané prezentace. Ve zbylém čase probíhala diskuse nad šálkem kávy a malým občerstvením. K dispozici byla i možnost individuálního zaškolení do libovolné agendy ISu.

Tematická stanoviště, nabízející konzultaci k aktuálním e-learningovým a multimediálním agendám v ISu, byla k dispozici po celou dobu konference. Zároveň probíhaly prezentace a mezi hlavní témata patřily bezpečnost elektronického testování, tvorba interaktivních a multimediálních výukových pomůcek a zkušenosti vyučujících s tvorbou e-learningových opor. Pro velký zájem se také navázalo na přednášku o autorském zákoně z loňského ročníku, včetně zodpovězení předem položených pokročilých dotazů.

Všechny informace o konferenci včetně fotogalerie a zveřejněných prezentací naleznete na stránkách konference.

Konference byla organizována v rámci projektu Centrum interaktivních a multimediálních studijních opor pro inovaci výuky a efektivní učení, který je spolufinancován z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (Evropský sociální fond) a ze státního rozpočtu ČR.

8. října 2012

Dosud nečteno0 komentářůpermalink
« Počet operací za den překonal 4 miliony (24. 9. 2012 14:10) | Změna přihlašování do IS MU » (8. 10. 2012 12:20)

Zatím žádné komentáře.