FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294

Statistika průchodů přístupovými body

Novinky

Do některých prostor Masarykovy univerzity, jako jsou např. počítačové učebny či parkoviště, může vstupovat pouze určitá skupina osob, která je definovaná v Informačním systému MU (IS MU). Tyto osoby musí projít přístupovým bodem, kde načtou svoji čipovou kartu u čtecího zařízení. Nyní Vývojový tým IS MU rozšířil agendu Skupiny osob o statistiku průchodů přístupovými body.

Nová aplikace Statistika průchodů umožňuje získat data o využití přístupových bodů (např. počty přístupů). Pro získání požadovaných údajů stačí zadat časové rozmezí přístupů a jejich členění (dle časového období, pracovišť nebo typu vztahu). Požadovaná data se poté zobrazí ve formě číselného exportu či ve formě přehledového grafu.

Obr. 1: Zobrazení statistiky průchodů u vybraného přístupového bodu.

Aplikace je dostupná v nabídce operací s vybranou skupinou osob nebo přes Osobní administrativa -> Skupiny osob -> Statistika průchodů.

O možnosti využití průchodů přístupovými body k evidenci docházky jsme informovali v novince Evidence docházky pomocí čipových karet. O aplikaci Skupiny osob pak v novince Skupiny osob v nové verzi.

« IS MU má nový záložní zdroj energie (30. 10. 2014 10:34) | Nová verze agendy E-volby » (30. 10. 2014 10:46)

Zatím žádné komentáře.

Nahoru | Aktuální datum a čas: 25. 9. 2017 15:25, 39. (lichý) týden